“Нагодуй бідного”: у Франківську роздавали обіди потребуючим(ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 13 листопада, відбулась прес-конференція з нагоди проведення акції “Нагодуй бідного”.


Мета акції – допомогти продуктами потребуючим, а саме особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На прес-конференції був присутній синкел соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Директор Карітасу о. Володимир Чорній.

Ми хочемо привернути увагу на людей, які найбільше потребують нашої уваги. Ще однією метою акції є показати, що і в інших районних центрах та селах існує подібна проблема. До ситуації з пандемією, ми харчували 120 осіб, зараз 260. Тому закликаємо також інші конфесії приєднатись до цієї акції. Даючи ми збираємо собі для вічності,  – наголосив він.

Адміністратор Івано-Фраківсько-Галицької архієпархії Православної Церкви України Архимандрит Феогност Бодоряк.

Отець Владислав Іващак Римо-Католицької Церкви України каже:

Потребуючі є для нас площадкою, аби складати скарби на небі і заслужити на вічність.

Також участь в заході взяв міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Для нас важливо у цей непростий час мати людей, які допомагають обездоленим. Тому хочемо попросити у всіх небайдужих допомоги. Пам’ятаймо, що ніхто з нас не застрахований опинитись в подібних обставинах.
Допомога – це благородна річ. Місто буде допомагати. Тому ми вирішили виділити на їдальню додаткових 100 тисяч гривень, – повідомив Руслан Марцінків.

Надати допомогу можна звернувшись як в Карітас, так і до керівників будь-яких конфесій. Є потреба в продуктах та коштах. З пожертв збирають продуктові набори для людей, які не мають можливості прийти самостійно.

Після прес-конференції працівники благодійної їдальні роздали обіди потребуючим.Переглядів: 171
banner