Найбільш поширені помилки, які ви здійснюєте, коли сушите голову феном

Поради

Всі тонкощі сушіння волосся феном.

Якщо вам здається, що немає нічого простішого, ніж взяти фен і висушити волосся, то ви помиляєтеся. Тому що тут, якщо чесно, досить премудростей.

Чи правда, що сушити волосся феном шкідливо?

Волосся сушити феном не шкідливо, це необхідність. І навіть корисно, тому що коли волосся висихає природним чином, ми його часто не досушуємо (і там залишається волога). Згодом це призводить до погіршення стану волосся: воно швидше пошкоджується, обламується і пушиться.

Головне, стежити за температурою повітря фену. Вона не повинна перевищувати критичних значень для сушки вологого волосся — 150 градусів.

Чи можна терти волосся рушником після душу?

Терти волосся рушником після душу не можна, через те, що вологе волосся схильне до пошкоджень більше, ніж в сухому стані. Воно дуже легко розтягується і ламається, тому після душу його потрібно дбайливо обернути рушником і дуже обережно промокнути.

Яку помилку при сушінні феном допускає більшість дівчат?

При сушінні волосся феном дівчата часто допускають кілька помилок:

  1. Починають сушити феном дуже мокре волосся (його необхідно спочатку промокнути рушником, якийсь час походити, почекати поки волога вбереться);
  2. Перегрівають волосся під час сушіння (не приділяють увагу температурі);
  3. Не досушують волосся до кінця;
  4. Не використовують спеціалізовані насадки.

Скільки варто почекати після миття, перш ніж сушити голову?

Після миття слід загорнути волосся в рушник і проходити так від 3 до 10 хвилин, залежить від густоти і довжини волосся. Чим волосся густіше і довше, тим довше ходимо з рушником.

Чи завжди потрібен термозахист?

Термозахист при сушінні феном необхідний. Але на сьогодні величезна кількість брендів використовує термозахист в стайлінгу (сироватках, мусах, кремах), тому, зазвичай, окремо шукати термозахист не потрібно.

Якщо у дівчини тендітне, чутливе, пошкоджене або тонке волосся, то термозахист потрібен обов’язково при користуванні будь-яким феном. Для інших за умови дотримання низьких температурних режимів необхідність в термозахисту не така важлива. Але в цьому випадку ми повинні переконатися, що температура стабільна протягом всього укладання і підходить конкретному типу волосся.

Як створити на волоссі “неймовірний обсяг” за допомогою фена?

Потрібно сушити волосся вниз головою — це дозволяє створити укладку, яка протримається без застосування додаткових гребінців і рухів. Обов’язково в завершенні укладання просушити волосся холодним потоком повітря, щоб зафіксувати результат.

Чи є сенс в “холодному” режимі фена? Що він насправді робить?

Холодний потік повітря необхідний для фіксації зачіски: після нагрівання волосся потрібно остудити, щоб укладання трималося довше. Холодне повітря допомагає пасмам “запам’ятати” форму, яку ми створили гарячим.

Як відрізнити хороший фен від поганого?

  • В хорошому фені мають бути вказані температурні режими. Необхідно точно знати, до якої температури нагрівається фен під час укладання.
  • Не менш важливо знати, що ця температура стабільна. Якщо фен додатково нагрівається під час укладання, це шкодить волоссю. Виходить, що від цього параметру залежить блиск волосся і його загальний стан.
  • Крім того, важливий потік вихідного повітря (щоб він був спрямований, тоді волосся висохне швидше і не буде плутатися) і його швидкість, ергономіка самого фена (щоб рука не втомлювалася під час укладання), легкість зміни насадок і зручність розташування кнопок.

ДжерелоПереглядів: 449
banner