Найгостріша, колюча і дрібна сторона тертки: для чого вона насправді потрібна

Технології

Насправді нічого складного немає.

Незважаючи на те, що сьогодні є маса різних пристосувань, побутової техніки, що істотно полегшують роботу сучасної господині, звичайна терка завжди присутня на кухні. Найчастіше використовуються не всі її сторони, наприклад, найбільш колюча, дрібна і дуже гостра. Ми просто не розуміємо, для чого вона потрібна. Насправді нічого складного немає.

Як більшість з нас застосовують цю тертку на практиці

Нерідко господині на ній подрібнюють часник, якщо інших варіантів в цей конкретний момент немає. Але це рішення не найвірніше. Перш за все, велика ймовірність поранитися. Та й вимити потім часникову кашку з осередків досить проблематично. Деякі радять за допомогою цієї дрібної терки чистити від луски рибу, особливо ту, у якої лусочки занадто дрібні, таку як окунь, судак, щука. Це не найправильніше рішення, так як є способи набагато простіші і ефективніші, а терка в цьому випадку є досить незручним інструментом.

У чому ж призначення

В реальності ніяких секретів — все максимально просто. Цей варіант терки був вкрай важливий кілька десятків років тому. Ним активно користувалися наші мами і бабусі.

Саме з її допомогою жінки готували фруктове та овочеве пюре для малюків. Блендерів тоді ще не було, у всякому разі велика частина населення про подібні пристосування навіть не підозрювала. Та й в готовому вигляді купити таке дитяче харчування було проблематично. Тому все готувалося вдома зі свіжих продуктів, і в цьому господаркам допомагала саме ця дрібна, гостра сторона.

В даний час даний варіант терки вже не актуальний, але корисним може бути. Завдяки йому можна подрібнити цедру, горіхи, сухарики, корицю чи картоплю на деруни. Очистити її теж нескладно. Для цієї мети можна використовувати звичайну зубну щітку.

ДжерелоПереглядів: 442
banner