Народні прикмети, якими керувалися наші предки, щоб здійснити вдалу покупку

Культура

Забобони, які допоможуть отримати вигоду від покупки.

Збираєтеся придбати щось важливе і дороге, тоді саме час згадати про народні прикмети та забобони, пов’язані з покупками. Вони допоможуть вам не помилитися з придбанням і отримати вигоду від покупки!

Отже, чим же керувалися наші предки, коли йшли на ринки і базари?

  • На останні гроші ніколи нічого не купуйте, інакше привабите злидні, а куплена річ не принесе вам радості.
  • Якщо вже ви зважилися витратити всі гроші на довгоочікувану річ, то залиште у своєму гаманці хоча б копієчку, так би мовити, для розведення.
  • Не купуйте у жадібних продавців, інакше самі заразитеся його жадібністю і накличете на себе фінансові проблеми.
  • Якщо продавець однієї з вами статі — це погана прикмета. Якщо ви чоловік, то купуйте у жінок. Якщо ви жінка — купуйте у чоловіків.
  • Якщо хочете поторгуватися з продавцем і знизити ціну, зніміть головний убір і витріть їм лоб. Ціна буде знижена на вашу вимогу!
  • Обов’язково «обмийте» вдалу покупку! Ця народна прикмета має глибокий сенс. Якщо раніше хтось купував щось дороге, то збирав всіх своїх сусідів за одним столом. Не для того, щоб похвалитися, а для того, щоб уникнути заздрості сусідів. Тепер же купівлю прийнято «обмивати» у колі близьких людей або родичів, і не для того, щоб не заздрили, а для того, щоб придбання служило довго і приносило радість.
  • Не ходіть по магазинах у понеділок — залишитеся без грошей. Найбільш вдалі дні для покупок — це середа і четвер.
  • Не купуйте речей з других рук. Якщо річ вже була у вжитку, то разом з нею ви здобуваєте енергетику її минулого господаря. А навіщо вам вантаж чужих проблем та гріхів? Якщо ви все-таки купили річ б/у, то очистіть її від чужої енергетики. Для цього використовуйте спеціальні ритуали і змови.
  • Гроші продавцю не віддавайте прямо в руки. Кладіть їх на прилавок або стіл. Якщо передаєте гроші з рук у руки, то можете втратити свою грошову удачу. Так само під час купівлі-продажу самі не беріть гроші з рук продавця — можете забрати його енергетику.

Дотримуючись народних прикмет і забобон про покупку, ви зможете привернути удачу і придбати ту річ, яка буде радувати вас довгі роки.

ДжерелоПереглядів: 287
banner