Едуард Прощук ініціював створення міжфракційного депутатського об’єднання “Національна спортивна платформа”»

Суспільство

Великі кроки у правильному напрямку. Підтримка законопроектів про адміністративні правопорушення у сфері лобіювання, соціальний захист військовослужбовців та поліцейських, а також зміни до закону про публічні закупівлі є дуже важливими для розвитку України


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Едуарда Прощука


За останні дні  внесено кілька законопроектів, спрямованих на покращення української системи.


Зокрема, було підтримано законопроекти про адміністративні правопорушення у сфері лобіювання, соціальний захист військовослужбовців та поліцейських, а також зміни до закону про публічні закупівлі.


А саме підтримали:
ЗК №10373 про адміністративні правопорушення щодо протидії порушенням у сфері лобіювання  Це важливий євроінтеграційний крок.
– ЗК №10313 — забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист.

– ЗК №9428 — внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо договорів керованого доступу.


Крім цього, Едуард Прощук ініціював створення міжфракційного депутатського об’єднання “Національна спортивна платформа”, яке спрямоване на підтримку українського спорту та позиціонування України на міжнародній арені. Також варто відзначити  роботу над санкціями проти російських спортсменів, що свідчить про його прагнення захистити чесність та справедливість у спорті.


“Хочу поділитись важливою для мене новиною . Ми з колегами створили міжфракційне депутатське обʼєднання «Національна спортивна платформа»”,-йдеться у дописі

В межах цього обʼєднання планується спільна робота з Міністерством молоді та спорту України, НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team, а також з Міністерством закордонних справ України / MFA of Ukraine, посольствами, міжнародними спортивними асоціаціями тощо.

“Спорт і міжнародні змагання — це платформа, а наші спортсмени допомагають посилювати геополітичну підтримку України в світі. Тому так важливо нам мати цей One Voice! Аби беручи участь в змаганнях наші спортсмени усвідомлювали, що вони не просто члени збірної, вони — представники України, і знали які важливі меседжі необхідно доносити за кордоном.
Плюс, санкційна робота проти російських спортсменів, ми продовжуємо боротись, щоб росіян та білорусів на міжнародних змаганнях було якомога менше, щоб вони не могли отримати ліцензії на Олімпіаду. Зрештою, роботи багато, команда і потенціал є. Тому будемо працювати і я обовʼязково розповідатиму про поточну роботу та успіхи.
Вдячний колегам за підтримку ідеї та створення МФО”,- зазначив Народний депутат Едуард Прощук 

 Переглядів: 374
banner