Навіщо досвідчені водії натирають вікна автомобіля часником

Поради, Технології

Приголомшливий засіб!

Часник — воістину дивовижна рослина! Ви ж знаєте, що його властивості не вичерпуються захистом від застуди? Людство споконвіку використовує часник в медицині, в кулінарії і садівництві. Однак є у нього ще одна дивовижна і вкрай корисна властивість.

Наша читачка повідала нам про те, як її зять показав, які чудеса може робити часник. Вона, звичайно ж, чула, що цю рослину багато застосовують в побуті. Наприклад, щоб виганяти комарів і мух з дому, підживлюють кімнатні квіти. Але вона не знала, що часник здатний ще й зупиняти поширення тріщин в склі!

У будиночку на її дачній ділянці стоять звичайні вікна з дерев’яними рамами. Під впливом часу і (жінка чесно зізнається) власного не надто ретельного догляду деякі скла дали тріщини. Помітивши це, різко постало питання: як же зупинити їх поширення?

Кожен, хто хоч раз чистив часник, знає, що в процесі руки стають липкими. Все це відбувається завдяки соку. Саме він нам і потрібен. Для цього просто чистимо кілька зубчиків часнику, розрізаємо їх навпіл і змащуємо тріщину. Сік часнику утворює захисну плівку, яка пригальмує «розповзання» тріщини, а також не дасть волозі потрапляти всередину неї.

Зять нашої читачки одного разу скористався цим методом, коли тріщина пішла на лобовому склі його машини. Часник вмить зупинив її розширення. Зрештою молодий чоловік проїздив на автомобілі ще два місяці, поки не поміняв лобове скло.

Як то кажуть, вік живи, вік вчися. Беріть на замітку цей ефективний, гранично простий і легкий у виконанні лайфхак, щоб знати, як діяти в подібних ситуаціях.

ДжерелоПереглядів: 273
banner