Не робіть цих помилок, якщо ви розвиваєте свій бізнес через особистий профіль у соцмережі

Територія успіху

Часто люди роблять свій бізнес темою особистого блогу.

У сучасних реаліях людина, яка розвиває власний бізнес, все частіше робить його темою авторського онлайн-блогу.

Чому нам так цікава особистість, яка стоїть за пропонованим продуктом, і яких помилок варто уникати, щоб завоювати довіру читача і потенційного покупця?

Велика кількість цитат

Якщо під кожним постом ставити висловлювання інших, нехай навіть відомих і авторитетних людей, ви несвідомо послаблюєте своє значення. Цитатний спосіб спілкування формує у читача відчуття, що самі ви навряд чи компетентні в цьому питанні, постійно прикриваючись думками інших.

Забагато власних фото

Вам здається, що вони зняті з різних ракурсів, з несхожим освітленням і настроєм. Для користувача, який стрімко перегортає стрічку, це однакові фотографії, які не несуть нічого нового.

Фотографії, які надихають тільки вас

Якщо хтось із ваших читачів цікавиться зображеннями домашніх тварин або панорамами природи, він відправиться на спеціалізовані сайти. Ви можете час від часу публікувати подібний контент, але його не повинно бути багато.

Наслідування іншим

Перетворюючись в кавер-версію іншої людини, ви перестаєте бути цікаві, адже читачі зчитують награність і нещирість інтонації.

Зайва інформація

Пости мають бути регулярними, але не частими. Однак, якщо ви надовго закинули свій блог (що теж помилка), а потім вирішили надолужити згаяне і ваших постів виявляється дуже багато, люди сприймають це, як спам.

Дистанційованість від свого продукту

Об’єднати бізнес-інформацію з історіями про себе можна. Це стосується, наприклад, викладачів йоги, косметологів, перукарів. Потенційний споживач продукту хоче бачити, у якій формі людина, яка продає красу і здоровий спосіб життя. Своє приватне життя відкривають іноді психологи і коучі, і в цьому є плюси: між ними і майбутніми клієнтами не виникає дистанції. Зазвичай, на це йдуть фахівці, які дотримуються практики екзистенціальної терапії, коли бар’єр між терапевтом і пацієнтом мінімальний.

Відсутність зворотного зв’язку

Читачеві важливе відчуття особистої присутності блогера, тому поряд з публікацією постів необхідно ініціювати і вести дискусію, обмінюватися думками. В онлайн-просторі, де багато безособової інформації: роботів, фейкових новин і комерційної реклами, величезний попит на живе, інтерактивне спілкування. Цей емоційний рівень породжує довіру до автора.

Делегування роботи SMM-спеціалісту

Читачі розглядають блог, як приватний погляд людини, і їм важлива щирість висловлювання. У зв’язку з цим допомога фахівців з онлайн-маркетингу може виконати погану службу. Часом вони диктують блогеру, що саме він повинен писати, або пишуть за нього. Це може позбавити блог тієї безпосередньої інтонації, за яку автора полюбили читачі.

ДжерелоПереглядів: 148
banner