Не робіть так: помилки при вмиванні, які провокують ранні зморшки

Здоров`я

Як потрібно правильно вмиватися.

Всі жінки ведуть боротьбу зі зморшками усіма можливими способами. Проте, іноді не знаючи деяких нюансів у догляді за шкірою обличчя, представниці прекрасної статі провокують появу зморшок. Часто це відбувається при неправильному вмиванні, коли вчиняються такі помилки.

Невідповідна вода

Для вмивання обличчя підходить м’яка вода. На жаль, м’якістю володіє мала частина води в невеликій частині регіонів нашої країни. В більшості випадків вода жорстка, тому вона не найкращим чином впливає на шкіру. Жорстка вода призводить до того, що шкіра сохне і починає лущитися. Як відомо, на такій шкірі найчастіше з’являються зморшки.

Зробити воду м’якою можна самостійно. Для цього її досить прокип’ятити.

Умивання дуже холодною або дуже гарячою водою

Багато жінок звикли робити контрастний душ, умиваючись поперемінно то холодною, то гарячою водою. І одне, і інше шкідливе для шкірного покриву. Занадто холодна вода може спровокувати спазми судин. Навпаки, занадто гаряча вода зруйнує захисний шар епідермісу і призведе до зайвої сухості, а значить, до зморшок. Тому умиватися краще всього водою кімнатної температури.

Інтенсивне тертя при вмиванні

Вмиватися необхідно ледь торкаючись обличчя, а не терти його з усієї сили. Занадто інтенсивне умивання не призведе ні до чого, крім ранніх зморшок.

Розпарювання

Деякі жінки досі перед умиванням або під час нього намагаються розпарити обличчя. Крім шкоди, це нічого не приносить. В результаті розпарювання дуже часто виникає судинна патологія, а також передчасне старіння шкіри.

Використання грубих рушників

Після вмивання шкіра повинна висохнути природним чином або її можна промокнути паперовими серветками. Якщо використовувати текстильні рушники, можна отримати запальний процес, при якому з’являться прищі. Ще рушники призведуть до того, що на обличчі з’являться зморшки через зіткнення ніжної і чутливої шкіри обличчя з грубим текстильним рушником.

Підсумувавши все вищесказане, можна прийти до таких висновків:

  • Умиватися краще всього кип’яченою водою кімнатної температури.
  • Не можна терти шкіру.
  • Не варто робити контрастне вмивання.
  • Шкіру необхідно не терти після вмивання, а промокнути серветками.
  • Вмиватися треба правильно, щоб не з’явилися передчасні зморшки.

ДжерелоПереглядів: 242
banner