Не викидайте маленькі пакетики з силікагелем — вони можуть стати в нагоді

Поради

П’ять корисних способів застосування силікагелю в побуті.

Складно знайти людину, яка ніколи в житті не бачила маленьких паперових пакетиків з силікагелем. Найчастіше їх можна знайти в коробках з новим взуттям. Багато хто позбавляється від цих пакетиків або просто залишають їх в коробках, не знаючи, для чого їх можна використовувати.

Насправді у силікагелю безліч корисних властивостей, які можуть стати в нагоді в побуті. Ось деякі з них.

Силікагель рятує від іржі

Силікагель прекрасно вбирає вологу, тому є ефективним засобом від іржі. Ви можете покласти кілька пакетиків з кульками силікагелю до металевих предметів, наприклад, в ящик з інструментами, і іржа до них не добереться.

Позбавляє від неприємних запахів

Кульки силікагелю добре вбирають запахи, запобігають розмноженню бактерій і захищають від цвілі. Їх можна залишати в будь-яких ємностях, сумках, коробках і пакетах, де може з’явитися неприємний запах. Наприклад, в косметичці, спортивній сумці або валізі. Якщо одяг в шафі пахне вогкістю, позбутися від цього «аромату» також можна за допомогою силікагелю.

Допомагає зберегти продукти

Силікагель може вберегти продукти від псування, яке виникає через підвищену вологість. Кладіть в шафу, де зберігаєте продукти (особливо сухі, на зразок трав, спецій, сухарів, печива і так далі) пакетики з силікагелем. Тоді вони не будуть вбирати вологу, псуватися і втрачати смак.

Не дає прикрасам тьмяніти

Якщо ви любите носити прикраси зі срібла, то знаєте, що вони можуть потьмяніти і навіть почорніти. Силікагель може вирішити цю проблему. Кладіть пакетики з кульками в коробки з прикрасами, і вони ще довго радуватимуть вас своїм блиском і красою.

Допомагає просушити електронні пристрої

Багато хто хоча б раз у житті топили в чому-небудь свої електронні пристрої. Часто для просушування смартфонів, планшетів та іншої техніки використовують рис, але силікагель працює набагато ефективніше. Правда, парою пакетиків не обійтися. На щастя, силікагель легко купити. Але не беріть для просушування пристроїв колотий силікагель, він може залишити подряпини. Краще беріть кульки.

Рятує леза від затуплення

Швидко приходять в непридатність бритвені леза — одна з найбільш дратівливих побутових проблем у чоловіків. Продовжити життя лезам може силікагель. Знайдіть пластмасовий стаканчик, насипте туди невелику кількість силікагелю і зберігайте в ньому бритву. Це вбереже леза від вологи і затуплення.

P. S. бережіть силікагель від дітей і тварин. Вони можуть випадково його проковтнути. Він не викликає отруєння, але може спровокувати задуху.

ДжерелоПереглядів: 230
banner