Недбалий боб — стрижка, яка не вимагає особливого догляду та тривалого укладання

Територія успіху

Це найкращий варінт для жінок після 50 років.

Для жінки важливо в будь-якому віці виглядати молодо і стильно. Із віком волосся слабшає, стає більш тонкими і ламким. Помічником у такій ситуації може стати недбала зачіска і асиметрична стрижка.

Класичний боб

Стрижка боб відмінно підходить жінкам старшого віку. За допомогою довжини передніх пасом можна приховати вікові зміни і скорегувати овал обличчя за потреби. Волосся на потилиці стрижеться із застосуванням особливої техніки, що дозволяє об’єму триматися без спеціального укладання. Таким чином, стрижку боб можна просто висушити феном, надавши пасмам необхідний напрям.

Рваний боб

Відмінною стрижкою, за якої ви можете не боятися, що ваша зачіска втратить первісний вигляд, є рваний боб. Пасма стрижуться так, що кінці виглядають рваними. При цьому укладання спеціально робиться хаотичним. Чим більше скуйовдженим буде волосся в такій стрижці, тим оригінальнішим буде образ. Недбале укладання більш практичне. Вам не варто боятися сильного вітру або волосся, здатних вибитися із зачіски.

Однією з переваг недбалого укладання стрижки боб є те, що зачіска здатна відволікати на себе увагу оточуючих. При цьому дрібні зморшки та інші ознаки старіння стають непомітними. Сивина також губиться серед хаотичного волосся і не впадає в очі.

ДжерелоПереглядів: 199
banner