Недільні заручини: Марцінків зустрівся з активом майбутньої спільної ОТГ (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні, 23 лютого мер Івано-Франківська Руслан Марцінків зустрівся з активом села Тисменичани та   обговорював з ними майбутнє спільної ОТГ.


Про це він розповів на своїй сторінці у Фейсбук, пише Голос-Інфо.

Мер розповів, що спочатку вів відвідав місцевий храм, там усі спільно помолилися, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та річницю бойових дій в Афганістані. Також він додає, що щиро радий за майбутнє об’єднання:

НЕДІЛЬНІ ЗАРУЧИНИ В ТИСМЕНИЧАНАХ
#громада_ІФ
Сьогодні мав зустріч з активом села Тисменичани. Я жартома називаю такі зустрічі “заручинами”. Адже це таке собі глибше знайомство з великою родиною перед рішучим кроком – створити єдину сім’ю.
Сьогодні ми спільно помолилися та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також річницю бойових дій в Афганістані. Ну, і, звичайно, обговорили майбутнє нашої спільної ОТГ.
Насправді, всі справи треба починати з молитви. Тож сьогодні відвідав Богослужіння у храмі. Так було прийнято і в моїй родині. Яка, до слова, мешкала тут неподалік у с. Цуцилів. Тому Тисменичани мені дуже близькі. І зараз я також приємно вражений. Мушу визнати, що село досить доглянуте і тут дружня громада. Тому я щиро радий, що зовсім скоро ми станемо єдиною ОТГ.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.Переглядів: 225
banner