Неприємна знахідка :франківка купила гречку і знайшла в ній шматок скла (ФОТО)

Події

Франківчанка була обурена – з гречки готували вечерю дітям.

У мережі “Фейсбук” про прикрий випадок розповіла франківчанка Ірина Дарвай.

“Шматок скла в гречаній крупі… Мій світ вже ніколи не буде таким, як раніше… Це мали би поїсти на вечерю наші дітки”, – обурилася мама і виклала фото небезпечної знахідки.

Фасовану по кілограму гречану крупу ТМ “Хуторок” купив у супермаркеті батько.

Спільнота в коментарях одразу взялася пригадувати, як мами й бабці перед тим, як варити, зазвичай перебирали гречку, пишуть Версії з посиланням на Правда іф.

Наталія Петришин порекомендувала записати виробника (фасувальника), дату фасування, де куплено. І повідомити управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

“Думаю, що могло бути бите скло на виробництві, тобто не в одній цій одиниці продукції… Можна було б тоді рекламацію виробнику робити, щоб партію за ту дату відкликали з торгівлі”, – додала вона.

“Написала їм, гарячої лінії немає, лише повідомлення можна відправити. Чекаю, чи буде фідбек”, – зазначила Ірина.

Стосовно проблем із якістю та безпечністю продуктів слід звертатися в Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Поштова адреса: 76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24. Електронна адреса ifdergprod@vetif.gov.ua Телефон (0342)51-13-89 Факс (0342)51-13-92

З питань порушення прав споживачів: електронна адреса ifyzps@vetif.gov.ua Телефон (0342)55-96-17. На офіційному сайті є зразок скарги про порушення прав споживача.Переглядів: 249
banner