Незабаром з Прикарпаття депортують двох іноземців

Події

Післязавтра 129-ий авіарейсом покидає територію України, а 130-ий наразі доставлений до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини продовжують здійснювати комплекс заходів з метою виявлення в області так званих неврегульованих мігрантів, а у взаємодії з поліцією і співробітниками УСБУ чи не щотижня забезпечують супровід правопорушників-іноземців щодо виконання судових рішень про їх примусове видворення з України, пише Бріз.

До слова, цими днями завершено процедуру ідентифікації 30-річного громадянина Азербайджану, який згідно з рішенням суду підлягає примусовому видворенню за межі України. Іноземець залишає про себе недобру пам’ять: порушив терміни перебування в нашій країні, потім вчинив розбійний напад, відбув покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років. На такий же строк йому заборонено в’їзд в Україну.

Натомість на цьому фото іноземний громадянин зі ще вражаючою «українською» біографією. 28-річний етнічний росіянин з молдовським громадянством так само має покинути Україну у примусовому порядку. Щойно він звільнився з місць позбавлення волі – у 2011 році іноземного громадянина суд відправив за грати за вчинення на території України вбивства, а також низки розбоїв і кваліфікований майнових злочинів. Ясна річ, що у паспортному документі цього «туриста» очікувано і вже незабаром з’явиться відповідна відмітка про заборону в’їзду.Переглядів: 186
banner