Німеччина передала до України ще партію Gepard з боєприпасами та важливі системи AMPS

Політика

Уряд Німеччини оновив вкрай педантичний перелік озброєння, яке передається до України, в якому значиться нове озброєння, боєприпаси до переданого й додаткові системи для модернізації вертольотів.

Відповідно до нього ЗСУ посиляться ще трьома зенітними самохідними установками Gepard і їх кількість у строю становитиме вже 52 одиниці. До них також йдуть ще 30,2 тисячі 35-мм боєприпасів виробництво яких було розгорнуто на потужностях Rheinmetall на фоні плекання свого нейтралітету Швейцарією.

Також було передано ще дві дуже важливих системи AMPS від Hensoldt, яка призначена для захисту вертольотів від зенітних ракет та об’єднує засоби виявлення загрози та протидії ракетам із лазерним, інфрачервоним та радіолокаційним наведенням.

Це чергове постачання, бо до цього було отримано лише системи AMPS, які виготовляються на замовлення. При цьому загалом, як офіційно повідомили у Hensoldt, компанія має виготовити на потребу України 16 таких систем.

Також у Німеччини оголошено про передачу додаткових 2,5 тисячі 155-мм боєприпасів, 25,5 тисяч боєприпасів у калібрі 40-мм для автоматичних гранатометів, а також додаткові боєприпаси у неоголошеній кількості до танків Leopard 2A6

У переліку також зазначено ще 10 розвідувальних дронів Vector, які планується почати збирати вже в Україні. Ще дві машин розмінування Wisent 1, вантажівки HX81 та Zetros, бронеавтомобілі та медичні матеріали.

Джерело Переглядів: 466
banner