Нові хвороби, виною яких є ваш смартфон

Здоров`я

Хвороби, які виникли мобільний телефон.

Сучасна людина практично не випускає смартфон з рук. Це призвело до появи абсолютно нових захворювань і травм, якими не страждали до появи цього гаджета.

Мізинець смартфона

Дослідження показало, що середньостатистична людина користується смартфоном не менше 3-х годин на добу. Коли ми тримаємо телефон в руках, на мізинець руки чиниться серйозний тиск. З цієї причини найменший палець змушений тягнутися в абсолютно незвичну йому сторону. Зрештою, мізинець помітно викривляється. Вчені зараз зайняті вивченням наслідків для здоров’я подібних змін.

Синдром кубітального каналу

Якщо довго говорити телефоном, то в районі передпліччя і в кисті з’являються досить неприємні відчуття — поколювання. В результаті може розвинутися синдром кубітального каналу. Захворювання відоме ще і як лікоть стільникового телефону. Проблема виникає через те, що плечова кістка під час розмови по смартфону треться об один з основних нервів, розташованих в руці — ліктьовий нерв. Зігнута тривалий час рука порушує приплив крові до нього, через що навантаження на нерв збільшується до 70%. Якщо день у день годинами розмовляти телефоном, утримуючи його в руці, м’язи рук можуть атрофуватися.

Текстовий кіготь

Нерідко активні користувачі гаджета скаржаться на біль в області зап’ястя і в великому пальці. Причина цього криється в пошкодженні, яке назвали текстовим кігтем. Воно виникає через багаторазові згинання великого пальця, коли ми торкаємося до екрана смартфона.

Теносіновіт і нінтендініт

Паралельно з цією проблемою, людину може наздогнати ще й теносіновіт і нінтендініт, які розвиваються через надмірне навантаження на великий палець. Щоб уникнути подібних недуг, фахівці рекомендують менше користуватися смартфоном і тримати його двома руками.

Порушення роботи органів дихання

Коли ми користуємося смартфоном, то постійно опускаємо голову вниз, що своєю чергою призводить до болю в шиї і порушення постави. Однак найбільшої шкоди наноситься дихальній системі. Через неправильне положення тіла, відбувається збій в роботі легень, а саме скорочується обсяг повітря, який можна вдихнути за один раз. Це своєю чергою уповільнює серцебиття. Подібні проблеми зі здоров’ям загрожують, у тому числі і юним користувачам гаджета.

ДжерелоПереглядів: 236
banner