Нові власники франківського ринку погрожують журналістам судами

Події, Суспільство

Сьогодні, 25 жовтня, у фірмі «Торговий Сервіс», котра є власником і адмініструє центральний ринок в Івано-Франківську, заявили про незаконне захоплення підприємства і звернулися в поліцію та до суду.

Новим власником ТОВ «Торговий сервіс» стала жителька смт Андріївка Волноваського району Донецької області Казанцева Тамара Вікторівна, а директором Туяхов Олександр Леонідович, пише Фіртка.

На редакційну пошту АН “Фіртка” надійшло повідомлення від нового керівництва фірми, у якому від імені директора Олександра Туяхова зазначається, що жодного захоплення не відбувалось і не відбувається, а підприємство працює в штатному робочому режимі.

“У ЗМІ з`явилась інформація про рейдерське захоплення підприємства, офіційно повідомляємо, що жодного захоплення не відбувалось і не відбувається, підприємство працює в штатному робочому режимі. Спроби деяких ЗМІ маніпулювати фактами не відповідають дійсності, звертаємо Вашу увагу, що якщо в майбутньому будуть висвітлюватись недостовірні відомості з невідомих джерел, залишаємо за собою право звертатись до суду за захистом ділової репутації”, – йдеться у повідомленні.

Також у листі зазначається, що на даний момент в єдиному реєстрі юридичних осіб є інформація про керівний склад підприємства. І виключно тільки офіційні представники можуть давати від імені ТОВ “Торговий сервіс” будь-які пояснення.Переглядів: 31