Нові зміни від Міноборони: планує запровадити електронний військовий квиток

Суспільство

Нещодавно Міністерство оборони України змінило вимоги щодо оцінки придатності військовослужбовців. Спростили, зокрема, вимоги ВЛК для деяких категорій. Цих змін виявилося недостатньо. Тепер Міноборони хоче впровадити цифризацію всієї інформації про військових.

Новопризначений міністр оборони Рустем Умєров у своєму виступі на пленарному засіданні Верховної Ради 6 вересня, оголосив про наміри запровадити в Україні електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників, а також цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК).

“ВЛК. Ця абревіатура в сьогоднішньому розумінні має залишитися в минулому. Завдання: цифровізувати всі процеси, запустити єдиний реєстр призовників, який унеможливить будь-які корупційні ризики. Усе, що можна оцифрувати, маємо оцифрувати”.

Умєров вважає, що вся інформація про українського військовослужбовця має бути у цифровому вигляді: електронний військовий квиток, цифровізація ВЛК та шпиталів, електронний журнал і звіт для військових.

6 вересня Верховна Рада підтримала призначення Рустема Умєрова на посаду нового міністра оборони України. В першу чергу новоспечений очільник Міноборони має намір провести аудит всіх напрямів та зайнятися українським оборонним виробництвом.

ДжерелоПереглядів: 266
banner