Новорічний список бажань: як його правильно скласти, щоб задумане реалізувалося максимально швидко

Культура

Будь-яка мрія здатна втілитися в реальність!

Секрет виконання новорічного списку бажань насправді досить простий. Головне дотримуватися всіх правил під час його складання і щиро вірити в те, що будь-яка мрія здатна втілитися в реальність, якщо дійсно цього захочете. Як же правильно складати список бажань на Новий рік, щоб вони реалізовувалися максимально швидко?

Створювати список у хорошому настрої

Від того, в якому настрої ви складаєте свій список бажань, залежить термін і якість його виконання. Якщо в цей момент ваша голова забита проблемами, а самопочуття залишає бажати кращого, то велика ймовірність, що бажання будуть здійснюватися вибірково і не так стрімко, як хотілося б.

Правильно підібрати атрибути

Записавши бажання на швидку руку на клаптику паперу, нерозумно сподіватися на те, що вони здійсняться у миті ока. Не полінуйтеся підготуватися до цього процесу заздалегідь. Підберіть вподобаний вами блокнот або щільний аркуш паперу (можна рожевого або жовтого кольору), запаліть свічку і ароматичні палички. Створити чарівну атмосферу. Так вам вдасться повністю зануритися в свої мрії і наповнити список бажань своєю позитивною енергією.

Вибрати сприятливий час

Найбільш вдалим періодом для створення списку бажань на майбутній рік вважається тиждень до і тиждень після Нового року. В цей час у вас з’являється можливість наповнити свій список чарівною енергією Нового року. Час доби для створення переліку бажань ролі не грає. Творіть тоді, коли вам зручно, хоч глибоко в ночі, хоч рано вранці.

Описувати бажання, як вже доконані

Не потрібно перераховувати бажання так, як ніби ви тільки мрієте про них. Пишіть, як ніби ви вже маєте те, чого бажаєте всім серцем, вказуючи точний час виконання. Наприклад: «у вересні 2020 року я прогулююся по тихим вуличкам мальовничого Парижа» або «В кінці весни я отримую необхідну суму грошей в розмірі (такому-то) для (такої-то справи)». Не бійтеся просити більше, ніж ви можете собі дозволити. Розширюйте свої горизонти.

Уникати частки «не»

В описі своїх бажань краще використовувати максимально можливу кількість позитивних слів і мінімум негативних. Наприклад: замість «я не хворію» краще писати «у мене міцне здоров’я», а замість «я придбав невеликий будиночок» «я є власником власного житла».

Займатися візуалізацією

У процесі створення списку намагайтеся якомога чіткіше уявляти собі реалізацію своїх бажань. Продумайте, як ви будете себе вести в цей момент. Відчуйте атмосферу того, що відбувається, оцініть свої почуття і емоції. Простіше кажучи, подумки повністю занурте себе в майбутнє, де ви є щасливими володарями того, про що мрієте. Насправді, візуалізація дуже потужна і ефективна штука у здійсненні бажань.

Вірити в те, що бажання виконані

Складно уявити, до яких неймовірних подій може призвести звичайна віра в диво. Кожна людина — господар свого життя і сам собі чарівник. Тому якщо ви бачите, що у когось справи йдуть безнапасно, це говорить лише про те, що людина просто вірить у те, що може звернути гори і йде правильним шляхом. Не бійтеся мислити масштабно і мріяти високо. Будь-яка мета здатна реалізуватися, якщо по-справжньому вірити в те, що це станеться дуже скоро.

Сховати список і забути про нього на час

Дуже важливо на шляху до своїх високих цілей не занурюватися в них з головою. Мрії частіше виконуються саме тоді, коли перестаєш про них думати. Звичайно, якщо мрії вимагають активних дій і старанної роботи, то не варто цим нехтувати. Але і думати днями-ночами про те, як же вам необхідне швидке здійснення бажання, теж зайве. Розслабтеся і продовжуйте жити звичним життям, а далі час все розкладе по поличках, причому так несподівано, що ви навіть не встигнете зрозуміти, як це сталося.

ДжерелоПереглядів: 398
banner