Обіг та використання піротехніки в Україні намагаються законодавчо врегулювати

Суспільство

Нещодавно на засіданні екокомітету рекомендували винести на друге читання ЗК №7438, що врегульовує продаж і використання піротехнічних виробів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Едуарда Прощука.


Підтримали винесення на голосування у I читанні ВРУ ЗК №9136 про управління об’єктами природно-заповідного фонду. Він забезпечить виконання євроінтеграційних зобов’язань у сфері охорони природи, врегулює питання поводження з дикими тваринами в зоопарках та ін.


Окрім того, Екокомітет схвалив ряд рекомендацій по звіту голови Держлісагентства за 2022:
РНБО проаналізувати виконання Держлісагентством рішень Ради національної безпеки і оборони України «Про охорону, захист, використання та відтворення лісів України в особливий період» та «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації».


Кабмін заслухав звіт Голови Держлісагентства за підсумками роботи у 2022 році та реалізацію реформи у лісовій галузі.

Також заслухали звіт т. в. о. голови Держекоінспекції щодо здійснення кадрової політики, адже у фахівців та суспільства окремі призначення викликали занепокоєння та ряд питань. На наступному засіданні Екокомітету очікуємо почути загальний звіт по роботі Державної екологічної інспекції.Переглядів: 327
banner