Об’єктом ранкового об’їзду очільника Калуша були пункти незламності

Суспільство

Об’єктом ранкового об’їзду були пункти незламності, які з погіршенням погодних умов стали актуальними.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


В умовах сьогодення пункти незламності вже стали невід’ємними у життєдіяльності громад. Зокрема, у Калуській громаді діють 7 стаціонарних точок обігріву, а через погіршення погодних умов головне управління ДСНС України розгорнуло і мобільний пункт.


Щоб проаналізувати їх роботу та готовність до складних ситуацій у ході ранкового об’їзду оглянули локації, де вони розміщені. Ми відвідали пункти обігріву в приміщеннях:
ДЮСШ на вул. Франка, 8а, ліцею N°1 на вул. Франка, 6, ліцею N°3 на вул. Дзвонарська, 4, ліцею N°6 на вул. Стуса, 13. А також і мобільний пункт на вул. Героїв України.


Є ще 3 стаціонарних – у фаховому коледжі культури і мистецтв на вул. Ковжуна, 44, у ПК “Мінерал” на вул. Чорновола, 20 і “Юність” на вул. Тихого, 6.


У кожному з цих пунктів є можливість зігрітися, випити гарячого чаю, зарядити свої мобільні телефони, під’єднати свої гаджети до інтернет мережі, є і облаштовані дитячі куточки.


Зазначу, що стаціонарні пункти мають різні джерела теплопостачання. Деякі з них обігріваються від «Калуської ТЕЦ», інші – від приватних котелень.


У випадку надзвичайної ситуації з проблемами теплопостачання від «Калуської ТЕЦ» все ж буде можливість перебувати в тих пунктах, де є тепло. Мобільний пункт має пічне опалення.


Також усі пункти незламності забезпечені генераторами на випадок відключення електроживлення.


Переглядів: 254
banner