Очільники благодійних організацій, які діють при Івано-Франківській архієпархії УГКЦ, зустрілися з журналістами

Суспільство

У рамках щомісячних деканальних зборів очільники благодійних організацій, які діють при Івано-Франківській архієпархії УГКЦ, зустрілися з журналістами прикарпатських ЗМІ.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ


На зібранні свою волонтерську діяльність за 2022 рік представили Антикризовий координаційний центр, Карітас, соціальне служіння парафій архієпархії УГКЦ, а також Мальтійська служба допомоги м. Івано-Франківська, які від початку повномасштабного вторгнення підтримували і продовжують підтримувати наших Захисників та людей, які втратили власні домівки через агресію російської федерації.


Ішлося і про важливість журналістської професії. Особливо – в сучасних реаліях. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин поблагословив та подякував журналістам за їхню роботу.


Секретар НСЖУ, координаторка Центру журналістської солідарності Вікторія Плахта розповіла, що з перших днів повномасштабного вторгнення допомагали облаштовуватися на Прикарпатті, сприяли в працевлаштуванні медійникам, які через війну змушені були евакуюватися з південних і східних областей. Забирали зі Львова, а потім відправляли нашим колегам на прифронтові території та в зону бойових дій бронежилети й шоломи, відео- й аудіотехніку, сонячні батареї, павербанки тощо. Паралельно працювали над облаштуванням на базі обласної спілки журналістів коворкінгу для внутрішньо переміщених медійників – Центру журналістської солідарності, який офіційно запрацював 8 квітня.


Вікторія Плахта проінформувала учасників зібрання про роботу, яку здійснив Центр упродовж року, акцентувала увагу на основних напрямах його діяльності – надання журналістам організаційної, технічної, юридичної, психологічної й інших видів допомоги, навела конкретні приклади зробленого.


Модерував захід о. Іван Стефурак, член НСЖУ, керівник Департаменту інформації Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, головний редактор газети «Нова Зоря».
Переглядів: 408
banner