Один із перших вступив у лави терооборони: Верховинщина прощатиметься з Героєм (ФОТО)

Суспільство

Верховинщина знову втратила вірного сина України, людину, яка своє земне життя віддала на служінню Богові – військового капелана Гергелюка Михайла Михайловича з с.Верхній Ясенів.


Михайлу Гергелюку було тільки 29. За його плечима навчання на богословському відділенні філософсько-теологічному факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, після Сан Диякона, а вже 29 листопада 2020 року у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященним Єпископом Коломийським і Косівським Юліаном, рукоположений у Сан Священика.


Співслужив разом з батьком, у храмі Пресвятої Тройці у Верхньому Ясенові. Після переходу Анно-Зачатіївського Храму до УПЦ капелан був першим хто відслужив Богослужіння.


Разом з тим ієрей Михайло мав чималий досвід військової справи: у 2014 році вступив добровольцем до батальйону «Донбас» та відправився в зону АТО.


В 2016 році демобілізувався, займався волонтерською та громадською діяльністю.


А з початком введення воєнного стану – один з перших вступив у лави Верховинської терооборони, пізніше проповідував Боже слово на фронті.


Висловлює щирі співчуття батькам загиблого капелана: настоятелю Храму Святої Тройці с.Верхній Ясенів митр. прот. Михайлу Гергелюку, добродійці Тамарі, брату Миколі та всій родині.


Архієрейська Божественнa Літургія та завершення Чину Похорону новоприставленим ієреєм Михайлом Гергелюком пройде у Храмі Святої Тройці села Верхній Ясенів 22 червня о 10:00 год, після чого тіло спочилого буде похоронене на церковному подвір’ї.


Переглядів: 720
banner