Один з найкращих і потужних оберегів — ґудзик щастя

Культура

Як зробити “ґудзик щастя” власноруч.

Різні народи в різні часи вірили в прикмети і амулети на удачу. Робити і брати з собою на удачу обереги — традиція, яка прижилася на довгі століття в людській історії. Тільки в сучасному світі в розвинутих країнах люди перестали вірити в амулети, вважаючи це дурістю.

Звичайно, це справа кожного, вірити йому в прикмети, обереги чи ні. Але ось практика показує, що краще мати амулет поруч з собою в відповідальний момент, ніж не мати його взагалі.

Носити з собою маленький амулет на щастя не складе вам ніяких труднощів, проте з ним ви почуватиметеся набагато впевненішими і спокійнішими. Так давайте ж зробимо власноруч один з найкращих і потужних оберегів — ґудзик щастя!

Спочатку ми вибираємо ґудзик, який нам подобається найбільше. Це обов’язково, тому що ви будете дивитися на нього дуже часто, він повинен бути приємним для ока і на дотик. Бажано придбати новий ґудзик, який буде нести тільки вашу позитивну енергію.

Колір ґудзика теж має важливе значення:

1) Червоний колір ґудзика сприятиме налагодженню романтичних справ. Якщо у вас є проблеми в особистому житті, червоний ґудзик допоможе вам їх подолати.

2) Притягуємо гроші і примножуємо свій капітал з допомогою зеленого або жовтого ґудзика.

3) Якщо ви людина творчості і хочете притягнути удачу у свої справи, віддавайте перевагу синьому або фіолетовому ґудзику.

4) Хочете розвиватися духовно? Знайдіть білосніжний або прозорий ґудзик.

І не забуваємо про нитку, якою ви будете пришивати ґудзик. Вона повинна бути такою ж або подібного тону, як і сам ґудзичок. В щасливому ґудзику обов’язково має бути чотири отвори. Пришиваємо ґудзик з лівої внутрішньої сторони одягу, який ви часто носите. Це можуть бути улюблені джинси або куртка. Потрібно пришити ґудзик надійно, так, щоб він у жодному разі не відірвався від одягу. Пришиваючи його, думайте про позитивне: притягуйте удачу і щастя.

ДжерелоПереглядів: 238
banner