Огляд коліматорного прицілу Trijicon RMR Type 2

Технології

Коліматорний приціл – це чудовий варіант для людей, які лише починають своє знайомство зі зброєю, і з пістолетами зокрема, так і для досвідчених стрільців, які хочуть пришвидшити ураження мішеней в тирі.

Однією з найпопулярніших моделей коліматорних прицілів є Trijicon RMR, який нещодавно отримав друге покоління своєї моделі.

Приціл дуже легко встановився на пістолет FN 509 MRD.Приціл дуже легко встановився на пістолет FN 509 MRD.

Довжина прицілу – 45 мм, корпус виготовлений з кованого алюмінію, завдяки чому пристрій зі встановленою батарейкою типу CR2032 важить всього 34 гр. Приціл можна занурювати у воду на глибину до 20 м.

Trijicon RMR Type 2 доступний у чотирьох модифікаціях – регульований LED, з подвійною ілюмінацією, LED та RMR HRS. У даному огляді представлена модель з регульованим LED. Ця модель має як кнопки регулювання, так і автоматичний режим.

Приціл має налаштування яскравості для пристосування до будь-якого рівня освітлення.Приціл має налаштування яскравості для пристосування до будь-якого рівня освітлення.

На відміну від попередніх поколінь, новинка має жорсткіші регулятори налаштувань, які вже не так просто випадково порушити при використанні зброї.

Ціни стартують з $655.

Коліматорний приціл у поєднанні з механічними прицільними пристосуваннями.Коліматорний приціл у поєднанні з механічними прицільними пристосуваннями.

Ще один стрілець випробовує новий приціл Trijicon RMR Type 2.

Ще один стрілець випробовує новий приціл Trijicon RMR Type 2.

Trijicon RMR Type 2Trijicon RMR Type 2

ДжерелоПереглядів: 249
banner