Омбре-манікюр на вершині популярності: яскраві ідеї на осінь

Територія успіху

М’які переходи одного чи кількох кольорів на нігтях – це відмінний нейл-дизайн, який можна зробити самостійно.

М’які переходи одного чи кількох кольорів на нігтях — це відмінний нейл-дизайн, який можна зробити самостійно і без допомоги майстра. На щастя, омбре-манікюр не виходить з моди останні кілька років і навряд чи вийде найближчим часом. Омбре-манікюр насправді більш різноманітний, ніж стандартний ефект деграде з переходом одного відтінку в інший. Із появою великої кількості нових нейл-продуктів і введення в моду таких засобів як гліттер, дзеркальна пудра і техніки “драй-браш” в тренді різні варіанти дизайну манікюру-омбре.

По-перше, в цьому році кількість використовуваних кольорів на нігтях може бути різною. Класику — двоколірний градієнт — посунула розтяжка одного відтінку з прозорою базою. По-друге, актуальний райдужний манікюр, коли використовують від трьох до п’яти відтінків, причому вони можуть бути далеко не близькими за колірною гамою. Проте такий нейл-дизайн виглядає ефектно тільки на довгих нігтях.

Для minimalists є варіанти градієнта з нюдовим лаком і одним із пастельних або неонових відтінків, оскільки у 2019 році в моді саме такі лаки.

Крім того, перехід відтінків може бути вертикальним і горизонтальним. Перший, природно, можна назвати класикою і він перед усім підходить для коротких або широких нігтів, оскільки вертикальний омбре-манікюр візуально подовжує пальці, роблячи їх більш витонченими.

Найбільш модний омбре-манікюр у нинішньому році — варіант із градієнтом не на кожному нігті, але на руці в цілому. Майстри в такому дизайні використовують п’ять відтінків лаків з однієї колірної гами. Найсвітліший або яскравий відтінок наносять на мізинці, найтемніший або тьмяний — ніготь на великому пальці. Так нейл-арт виглядатиме більш гармонійно.

Якщо ви шукаєте ідеї манікюру-омбре на осінь, наша добірка зможе вам допомогти.

“Живий корал” і нюд

Райдужний манікюр-омбре

Похмурі тіні

Манікюр з ефектом деграде від нігтя до нігтя

Блискітки

Французький манікюр-омбре

Омбре манікюр “золотий пил”

Ось ще кілька ідей для натхнення:

ДжерелоПереглядів: 504