ООН допоможе Прикарпаттю розробити стратегію боротьби з повенями

Суспільство

На Прикарпатті планують розробити стратегію протиповеневих заходів, до підготовки якої долучитись представники ООН.


Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, пише Голос-Інфо.


“Повені та паводки в Івано-Франківській області відбуваються дуже часто. Минулорічна стихія призвела до руйнування берегоукріплень, водозахисних дамб, автомобільних мостів та доріг, житлових будинків. Вона завдала значних матеріальних і фінансових збитків об’єктам народногосподарського комплексу і населенню. На жаль, під час негоди загинули 5 мешканців області”, – йдеться у дописі.

Також, Бойко зазначив, що на відновлення пошкоджених об’єктів протягом багатьох років витрачаються значні кошти. Але запобіганню повеней та паводків достатня увага не приділялась.


“Ми створили робочу групу фахівців та експертів, щоб розробити стратегію протиповеневих заходів. До її підготовки долучились представники Програми розвитку ООН”.


За його словами, завданням стратегії є ідентифікація чинників, які призводять до виникнення природних стихій, зокрема повеней і паводків, та напрацювання конкретних заходів для зменшення їх негативного впливу.


За результатами роботи, були визначені основні території, що зазнають найбільшого впливу внаслідок повеней та паводків, так звані «зони ризику». Як наслідок, сформовані стратегічні напрямки, за якими необхідно здійснювати комплексні заходи щодо запобігання негативного впливу природних явищ.


Переглядів: 179
banner