Основні події Прикарпаття за тиждень

Без категорії

Коротко про важливе за тиждень.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Цієї ночі окупанти атакували Україну БпЛА. На світанку під час повітряної тривоги сили ППО знищили ворожі безпілотники на території нашої області. На щастя, обійшлося без жертв та значних руйнувань.


На Прикарпатті вирувала негода. Сильні снігопади ускладненили рух транспорту на автошляхах області, через налипання снігу відбулось  знеструмлення більше сотні населених пунктів.


 Цього тижня на Прикарпатті побувала делегація з Австрії – представники організації Hilfswerk Internаtiоnal – наші партнери, які з початку повномасштабної війни підтримують нашу область


 На офіційному сайті @Івано-Франківська обласна державна адміністрація створено спеціальну форму, де можна повідомити про неналежне, на вашу думку, використання бюджетних коштів.


Усі ці звернення будуть перевірятися та розглядатимуться на найближчих засіданнях робочої групи «Прозорість і підзвітність»
 В управлінні з питань ветеранської політики обласної державної адміністрації призначено керівника. Ним став учасник бойових дій Роман Примич


 Під звуки поминального дзвону вшанували Героїв з Прикарпаття, які полягли в бою за Україну. Під час «Дзвону пам’яті» родинам загиблих воїнів вручили державні нагороди.


У високогірній Зеленській територіальній громаді Верховинського району запрацював Центр безпеки громадян. До речі, найближча пожежна частина розташована щонайменше за 30 км, час прибуття – до 40 хв.


 Розвиток кожної людини, створення належних умов для її реалізації – фундамент для ефективної розбудови держави.


Про це йшлося на засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я за участю Олени Зеленської та глави уряду Дениса Шмигаоя, представників 11 міністерств і відомств.


До Міжнародного дня людей з інвалідністю зустрілася з представниками організацій Прикарпаття, галузевих відомств та нашими партнерами, які підтримують і опікуються цією категорією населення.


 На Прикарпатті розіграли Кубок Західної ліги з гри боча – змагання на точність для людей, які користуються колісними кріслами. У них взяли участь команди з різних куточків України.


Переглядів: 282
banner