Основні помилки в оформлені брів, які візуально роблять обличчя старшим

Територія успіху

Як правильно фарбувати брови.

Так, брови “роблять” обличчя. Але часом змінюють його не в кращу сторону.

Занадто яскраво, занадто блякло, занадто неприродно, занадто широко, занадто тонко… Буквально один промах — і ви додали собі 5, а то і 10 років.

Як цього не допустити?

Ви перещипуєте брови

Це дуже важливий момент! Дотримуйтеся їх природної товщини, яка підходить вам. Не перестарайтеся при самостійній корекції. А краще не чіпайте брови і регулярно відвідуйте свого майстра.

Занадто тонкі брови — поганий тон. Це візуально робить обличчя старшим.

Ви погналися за модною формою

Зараз в моді в основному пологі і висхідні брови. Однак форма брів підбирається для кожного завжди індивідуально, виходячи з особливостей рис обличчя. Правильно вибудувана форма брів грає мало не ключову роль.

Для дівчат старшого віку рекомендуються дугоподібні висхідні брови, щоб візуально підняти обличчя.

Якщо вигин брови буде спрямований вниз, вийде сумний і втомлений погляд. Це точно не зробить жінку молодшою.

Візуально підняти брови можна використовуючи кремовий хайлайтер або консилер в завершенні макіяжу брів. Продукт наноситься за допомогою скошеного пензлика по нижньому контуру брови.

Власниць рідких волосків може врятувати гель для брів, який додасть обсяг і зафіксує укладку.

Ви фарбуєте брови не тим засобом

Фарбувати брови можна як фарбою, так і хною, виходячи з ваших особливостей.

Для власниць густого волосся можна використовувати фарбу, яка фарбує тільки волоски і не залишиться на шкірі.

Для тих, у кого є шрами, прогалини на бровах або у кого саме волосся дуже тонке, рекомендується фарбування хною. В цьому випадку натуральний барвник добре фарбує шкіру і тримається на ній не менше тижня.

Хна підійде тим, у кого з віком брови порідшали і стали світлішими.

Ви використовуєте барвник занадто темного відтінку

Віддавайте перевагу не надто темним відтінкам. Вибирайте косметику або барвник на пару тонів темніший свого натурального волосся.

Брови не повинні кидатися оточуючим в очі, а повинні гармонійно поєднуватися з кольором волосся, тоном шкіри і вашим макіяжем.

Ви малюєте собі нові брови

Для того, щоб виконати макіяж брів самостійно, не потрібно вибудовувати ніяких точок і придумувати нову форму брів — малюйте їх чітко за своєю формою. Використовуйте тіні, помаду або олівець для брів залежно від того, що вам більше подобається в застосуванні.

Плавно розтушовуйте основу брови, а кінчик фарбуйте більш явно — він повинен бути найтемнішою ділянкою. Але водночас не промальовуйте його занадто довгим.

Ідеальна пропорція співвідношення основної частини і кінчика брови 2:1.

Зараз в моді техніка фарбування з ефектом омбре. Такий варіант надає свіжість образу — брови виглядають акуратно, стримано і їх вигляд точно не додасть вам віку.

Іноді досить заповнити порожнечі або шрами, промальовуючи олівцем відсутні волоски, і потім злегка розтушувати щіточкою.

ДжерелоПереглядів: 169
banner