Основні поради по догляду за новою білизною

Поради

Як правильно прати постільну білизну.

Купили нову постільну білизну, а користуватися страшно — раптом прання її зіпсує? Ми розповімо, як правильно доглядати за новою постільною білизною.

1) Перед пранням постільну білизну вивертати на виворітну сторону. Використовувати пральний порошок з мінімальним вмістом відбілювальних компонентів. Це дозволить надовго зберегти насичене забарвлення оригінального малюнка на постільній білизні.

2) Перед пранням необхідно розподілити білизну за кольором і температурним режимом.

3) Якщо на виробі (постільній білизні або банних аксесуарах) присутній декоративний елемент, рекомендується прати їх разом.

4) не рекомендується прати постільну білизну з натуральних тканин разом з виробами з поліестеру. Це призводить до того, що волокна поліестеру чіпляються за натуральні волокна і постільна білизна втрачає ніжність і м’якість.

5) бавовна, льон гладять трохи вологими на підвищеній температурі праски з лицьового боку. Якщо тканина пересушена, необхідно її зволожити за допомогою пульверизатора.

6) Барабан пральної машини слід заповнювати на 50%. Це забезпечить ефективне, дбайливе прання, легке полоскання і віджимання.

Правильний догляд є запорукою довговічності і комфортного використання вашої постільної білизни.

Джерело



Переглядів: 220
banner