Особливі діти: хто вони такі і чим вони відрізняються від своїх ровесників

Територія успіху

Характеристики особливих дітей.

Експерти в області психології визначили особливих дітей, які народилися 1, 10, 19 або 28-го числа будь-якого місяця. Несподівано, правда? Але однак, народжені в цих числах діти приносять своїм батькам дуже багато. І коли ми говоримо про дитину, що вона справжній вундеркінд, то зверніть увагу на дату її народження. Здебільшого ці діти народяться саме в перераховані дати, і знаходяться під заступництвом Сонця.

Особливі діти відрізняються від інших тим, що вони міцні і активні, швидко розуміють будь-яку науку і засвоюють її. Вони з величезною цікавістю вивчають навколишній світ і володіють допитливим розумом. В них зовсім інший спосіб мислення, ніж у їхніх ровесників.

Вони нестримні у своєму бажанні все спробувати та не люблять, коли їх хтось намагається стримати.

Діти, народжені 1, 10, 19 і 28-го числа будь-якого місяця, не стільки переживають через необхідність підкорятися правилам, як через сумніви в авторитеті батька або вчителя.

Іноді багатьох дорослих такі діти ставлять в скрутне становище своїми занадто розумними питаннями. І знаючи про свою внутрішню силу, ці діти отримують задоволення від того, що виділяються з натовпу.

Але часто свої надздібності ці діти направляють не в те русло, і стають егоїстами. Завдання дорослих, в сім’ях яких ростуть такі діти, відучувати їх від відвертого егоїзму, особливо це відноситься до діток, народжених 19-го і 28-го числа будь-якого місяця.

Щоб не травмувати дитячу психіку, дорослі повинні ставитися до них з великою увагою і турботою. І допомагати особливим дітям розкривати їх почуття власної гідності.

Діткам, які народилися 1, 10, 19 і 28 числа, треба дати зрозуміти, що вони живуть в суспільстві людей, а не самі по собі. Самі ж діти з великим задоволенням вислухають моралі, і викладуть свої точки зору з того чи іншого приводу. Для них дуже важливо, щоб їх вислухали. І схвалили дитячі ідеї.

Для них важливий простір, щоб випробувати на ділі свої ідеї. При цьому їм потрібна публіка, яка готова сприйняти їх несподівані спостереження.

І ще один дуже важливий момент для дітей, що народилися 1, 10, 19 і 28-ого числа будь-якого місяця — це навчитися жити в суспільстві з розумінням, що маленькі вундеркінди не завжди праві. Треба дати можливість цим дітям сформувати свою унікальну особистість і уникнути байдужості до інших, тобто — навчити їх жити по — дорослому.

ДжерелоПереглядів: 209
banner