Особливості американського застілля — в них все по-іншому і це важко зрозуміти

Культура

Американці мають зовсім інші уявлення про те, як проводити застілля.

Деяким вони цілком зрозумілі і навіть цікаві для європейців. Але інші вражають; до них просто неможливо звикнути і пристосуватися. Про всіх послідовно!

Приходь зі своїм

У американців інший підхід до харчування в гостях. В ідеалі потрібно приходити зі своєю їжею, по суті, господарі пропонують тільки напої. Іноді запрошуюча сторона бере на себе одне блюдо, але не більше. Американці абсолютно нормально це сприймають. На їхню думку, гості не повинні позначатися на фінансах.

Не гребуй напівфабрикатами

Розігрівати куплену в магазині їжу в гостях або під час прийому гостей на своїй території — це цілком звичайна справа для жителів Штатів. Більш того, напівфабрикати популярні ще більше, ніж доставка.

Не наливайте іншим

На відміну від традиційного українського застілля, в Сполучених Штатах кожен наливає собі сам. Це дозволяє всім членам компанії пити стільки, скільки йому хочеться насправді.

Організуйте фуршет

Якщо свято особливо важливе, фуршетний стіл — краще рішення. Якщо ви святкуєте щось вдома і хочете влаштувати величезний розмах, просто приготуйте якомога більше закусок. Гості будуть самостійно накладати їх стоячи або сидячи на диванах.

Не платіть в день народження

А ось під час свята поза домом сам іменинник платити не зобов’язаний. За іменинника або ювіляра скидаються друзі, при цьому кожен оплачує ще й своє харчування. Тому дні народження часто відзначають в барах. Рахунки там не такі величезні, як під час походів в престижні ресторани.

ДжерелоПереглядів: 230
banner