“Освітня середа”: міський голова відвідав два навчальні заклади (ФОТО)

Без категорії, Суспільство

Сьогодні, 7 квітня, інспекція навідалась у дитячий садок №4 “Калинова сопілка”, що на вул. Вовчинецька, 133, а також в Ліцей №20, що знаходиться на вул. Гоголя, 10.


Про це інформує Голос-Інфо з посиланням на сайт міського голови Івано-Франківська.


Відремонтований спортзал та 15 нових шведських стінок, закупили для ліцею за кошти міського бюджету. “200 тисяч гривень виділило місто на наш спортзал. Учні початкових класів вже активно користуються та тішаться інвентарем. Також заклад бере участь у програмі “Бюджет участі”. Якщо переможемо, плануємо докупити крісла в актову залу”, – розповів директор ліцею №20 Дмитро Скиданчук.

За словами директорки садочку “Калинова сопілка” Тамари Сливоцької, відвідуваність після карантину є дуже хорошою.

“Зараз 198 з 311 дітей відвідує садочок, а це близько 60%. В ДНЗ багато зроблено завдяки програмі НЕФКО. Там відновили фасад, утеплили приміщення, замінили вікна та вхідні двері. Загалом, зробили все для комфорту діток. А зараз першочергово потребує оновлення харчоблок у садочку. Тому, подали цей проект цьогоріч на програму “Бюджет участі”. Закликаємо активно підтримувати проекти та голосувати”, – каже директорка.

Міський голова Руслан Марцінків оцінив, що педагоги та батьки є дуже активними й постійно прагнуть покращити умови для дітей завдяки участі в різних проектах, програмах та конкурсах. “Ми дуже багато вкладаємо в освіту попри кризу, адже саме освіта є основою життєдіяльності міста, і саме від виховання наших дітей залежить наше майбутнє і майбутнє нашого суспільства”, – відзначив очільник міста.

“Приємно спостерігати постійні зміни в наших закладах освіти, відзначу, що активно сприяють цьому наші міські програми співфінансування. Я дякую батькам, які є небайдужими до майбутнього своїх дітей”, – розповіла заступниця міського голови Вікторія Дротянко.