Ознаки того, що ви дуже чутливі до енергії і здатні бачити значно більше, ніж інші

Культура

Вам достатньо лише поглянути на людину, щоб зрозуміти, чи варто довіряти їй або краще обійти стороною.

Ви відчуваєте емоційний стан близьких людей, навіть коли вони далеко

Емпати здатні відчувати енергетичне поле близької людини, навіть перебуваючи на відстані від неї — навіть за тисячі кілометрів. Тому чутливим до енергії людям постійно варто задавати собі питання: «чи справді ці почуття належать мені?»

Ви зможете простіше ставитися до того, що відчуваєте, якщо навчитеся розуміти, чому це відбувається з вами. Через чужі емоції або через власні?

Ви відчуваєте себе спустошеними, перебуваючи серед великого скупчення людей

Вам подобається перебувати в тісній компанії або зовсім на самоті. Це через те, що ви легко вбирає чужу, в тому числі, і негативну енергію. Ви намагаєтеся уникати багатолюдні заходи.

Ваші органи почуттів чутливіші, ніж в інших

Ви остерігаєтеся яскравого світла, чутливі до смаку, запаху і дотику. Ви емпатичні, а це означає, що ваш розум і тіло знаходяться в постійному тісному зв’язку, що лише підвищує чутливість.

Ви просто знаєте, чому що-небудь відбувається, але не можете довести

У вас є внутрішнє знання про багато речей, хоча логічно довести ви їх не здатні. Інакше кажучи, ви володієте розвиненою інтуїцією, що дозволяє правильно інтерпретувати ті речі, які інші зовсім не здатні побачити.

Вам достатньо лише поглянути на людину, щоб зрозуміти, чи варто їй довіряти або краще обходити стороною.

Наприклад, можливо, вам доводилося ділитися з друзями поганими передчуттями щодо близької людини, а через деякий час вона дійсно обманула вас.

Інші люди вказують на вашу чутливість

Вам не раз доводилося чути від оточуючих, що ви є дуже чутливою людиною. Вони часто дивуються тому, що ви розумієте і відчуваєте набагато більше, глибше і сильніше, ніж вони.

Ви розумієте, коли вас обманюють

Ви відмінно прочитаєте мову тіла людей, так само ви можете легко уявити собі їх ментальний і емоційний стан. Якщо людина обманює, ви відразу звертаєте увагу на те, як змінюється її енергополе і тон голосу.

Ви володієте потужним природним «детектором брехні».

Ви не виносите насильство

Вам може стати погано навіть при вигляді кадрів насильства в телевізійній передачі або в кіно. Вся річ у тому, що ви завжди ставите себе на місце інших людей, думаючи про те, що було б, якщо з вами сталося б щось схоже.

Ви розумієте, що це всього лише постановка, але все одно при перегляді таких сцен відчуваєте емоції, як ніби це сталося б у справжньому житті.

Ви інстинктивно цураєтесь енергетичних вампірів

Ви намагаєтеся триматися подалі від людей, спраглих харчуватися чужою енергією. Без особливих проблем визначаєте подібних персонажів серед оточення. Ваше енергополе створює певний захист, який не дозволяє вступати з ними в будь-які відносини.

Життя чутливої людини зовсім нелегке, але ви можете більше, ніж просто вбирати оточуючі вас енергії. Ви володієте волею і можливістю самостійно приймати рішення. Тому не соромтеся користуватися даною вам силою, щоб контролювати своє енергетичне поле.

ДжерелоПереглядів: 338
banner