Ознаки заздрісної людини, яка краде вашу життєву енергію і як огородити себе від такого впливу

Територія успіху

Як захиститися від чужої заздрості.

Наш світ перебуває в полоні заздрості. Багато людей навмисно крадуть життєву силу і чуже щастя, тому важливо знати, як захистити себе і своїх близьких від стороннього впливу.

Людська ницість і чорна заздрість — буденність у сучасному світі. У заздрісних людей мало життєвої сили, тому жити щасливим життям в них не виходить: вони постійно потребують енергетичного підживлення, яке не можуть забезпечити собі самі. Це штовхає їх на «крадіжку» чужих сил і енергій, які потім вони використовують для прийняття рішень, для відчуття внутрішньої гармонії і цілісності. За чужий рахунок заздрісники отримують можливість жити повним життям. Часто нам заздрять навіть близькі, тому пропонуємо дізнатися, як захиститися від заздрості і поганих людей.

Як заздрісні люди крадуть життєву енергію і щастя

Езотерики виділяють шість характерних ознак заздрісної людини, яка може вкрасти життєві сили:

 • Імітація. Людина, яка наповнена заздрістю, бажає жити чужим життям, тому вона усіма силами намагається відповідати бажаному образу. Вона може копіювати поведінку, зовнішність, захоплення, звички, влізти в сім’ю під маскою «доброзичливця», перейти на ту ж роботу, почати спілкуватися з тими ж людьми.
 • Подарунки. Викрадач життєвої сили може часто дарувати якісь подарунки чи чимось пригощати. Не має значення, ви приймаєте його подарунки чи ні, він принесе їх у ваш будинок просто так, немов від чистого серця. Робиться це постійно. Причина — речі, заряджені заздрістю, здатні пробити енергетичний захист.
 • Тісний контакт. Злодій чужого життя хоче бути ближче: шукає привід обійнятися, доторкнутися. Він нав’язливо може їсти з вашої тарілки, приміряти одяг, просити покататися на машині. Якщо подібні речі вам неприємні — час бити тривогу, адже при близькому контакті з заздрісником життєві сили швидко передаються йому.
 • Проблеми. Це, мабуть, найбільш очевидна причина. Коли заздрісник «викачує» життєві сили, вас переслідують проблеми, сварки, збитки, в той час як у нього починається помітне поліпшення в тих же сферах життя.

Звичайно, людина може щиро дарувати подарунки і копіювати поведінку без злого умислу. Однак якщо її дії нав’язливі, то краще дистанціюватися.

Як захиститися від чужої заздрості

Найкраща порада — не контактувати з заздрісником в принципі. Але зазвичай викреслити людину зі свого життя не так-то просто, тому експерти пропонують убезпечити себе від її впливу.

 • Носіть срібні прикраси — вони відбивають негатив, повертаючи його назад.
 • Не відповідайте на провокації — не варто сперечатися з заздрісниками, мовчіть і коротко відповідайте на їх слова. Як тільки дасте волю емоціям — відразу ж потрапите на гачок.
 • Ігноруйте прямі запитання про життя, стосунки, роботу, дітей. Не посвячуйте неприємну вам людину в особисте життя і свої проблеми.
 • Не засуджуйте і не схвалюйте заздрісника (причому він/вона буде всіляко провокувати вас на це).
 • Не радьтеся, не пропонуйте допомогу, не передавайте гроші з рук у руки, не заспокоюйте — не дозволяйте собі емоційно включитися в його проблеми. Байдужість і ввічливість — ось те, що допоможе обрубати його інтерес: якщо не можна одержати енергію, навіщо старатися?
 • Тримайте закриту позу. У присутності заздрісника схрещуйте руки, не посміхайтеся у відповідь, подумайте про своє.
 • Підійміть подумки між собою і заздрісником скляну стіну.

Пам’ятайте, що заздрісна людина, яка отримує від вас сили, просто так не відстане і буде всіляко намагатися повернути позиції. Найголовніше — обмежити спілкування так, щоб ні ви, ні вона не залежали один від одного, тоді негативний зв’язок обірветься. Довіряйте собі і не впускайте у своє життя того, хто «краде» ваше щастя.

ДжерелоПереглядів: 1 004