Пальто, яке підходить всім: модні моделі оверсайз осені 2019

Територія успіху

Пальто оверсайз — ідеальне рішення для жінок, які люблять приміряти на себе трендові предмети гардероба.

Підходить представлений верх абсолютно до будь-якого типу фігури, тут немає обмежень у віці жінки. Головне тут — це підібрати правильну модель пальто оверсайз, колір і безпосередньо гармонійно приправити лук з об’ємним верхом.

Класичне пальто оверсайз

Класичне двобортне пальто оверсайз найкраще підійде жінкам, які люблять універсальні речі. Адже представлений фасон чудово працюватиме з вашими улюбленими джинсами, брюками та спідницями й навіть сукнями. При виборі колірної палітри верху фахівці радять придивитися до коричневих, чорних і сірих моделей, які ідеально будуть працювати з луком будь-якої стилістики. Сміливі леді можуть поекспериментувати й з більш яскравими кольорами та навіть принтами.

Пальто оверсайз з незвичайними рукавами

Об’ємне пальто цілком може бути й з незвичайними рукавами. Найбільш часто можна зустріти рукави, виконані з іншого матеріалу, в забарвленні, яке відрізняється від головного предмета гардероба, з рукавами дзвіночками або укороченими варіантами до ліктя.

Пальто оверсайз в стилі печворк

Ще один верх, який допоможе вам виділитися з натовпу, це об’ємне пальто, виконане в стилі печворк, а саме немов зшите з різних шматків тканини. Такий варіант оформлення одягу став дуже популярний останнім часом і широко використовується не тільки на подіумах, а й сучасними жінками в повсякденності. Тому, якщо ви любите бути яскравою, чому б і вам не прикупити модне пальто оверсайз в стилі печворк?

Пальто оверсайз — це краще рішення для жінок, які цінують у своєму образі комфорт і стиль. Крім того, представлений предмет гардероба допоможе вам приховати недоліки вашої фігури та зробити образ в цілому більш гармонійним.

ДжерелоПереглядів: 159
banner