Перша штучна ялинка у Надвірній коштуватиме 307 тис. грн

Суспільство

Надвірнянська міська рада на Івано-Франківщині замовила штучну ялинку та набір світлодіодних гірлянд вартістю 307 тис. грн. Це вперше в місті використовуватимуть штучну ялинку. Минулого року ставили живу, яку місцевий мешканець передав безкоштовно з власного подвір’я.


Постачальником стало ТОВ «Вітал сіті груп». Вартість ялинки складе 150 тис. грн. В закупівлі, окрім «Вітал сіті груп», участь у закупівлі брало також ТОВ «Епіцентр К», але його остаточна пропозиція була на 24 тис. грн дорожчою. Економія на тендері становила 23,5%, пишуть Наші Гроші.

Штучна ялинка матиме висоту 12 метрів, її стовбур виготовлений з металу, а гілки — із полівінілхлориду, який, згідно з технічним завданням, має «виглядати максимально наближено до живого дерева». Кріплення та гілки можна розбирати і транспортувати окремо.  Як пояснили у Надвірнянській міськраді, компанія повинна доставити товар до 11 грудня, а монтуватимуть ялинку із залученням власних працівників.

За іншим договором замовили освітлювальне обладнання для святкової ілюмінації. Це 46 комплектів світлодіодних гірлянд загальною протяжністю 460 метрів. Також ще один комплект RGB куль — прикрас, які мають три кристали різних кольорів в одному корпусі й можуть змінювати забарвлення. Сумарна ціна таких декорацій — 157 тис. грн, серед яких 96 тис. грн коштуватимуть RGB кулі й 60 тис. грн — гірлянди. Закупівля відбулась без конкуренції, оскільки участь взяв лише один учасник.

Також Надвірнянська міська рада замовила ялинкові іграшки у приватної підприємиці Анастасії Перченко. 240 пластикових куль коштуватимуть понад 28 тис, грн отож, їх куплять по 120 грн/шт.

 Переглядів: 235
banner