Перше слово, яке спало вам на думку, розповість про те, наскільки самотньо ви почуваєтесь. Психологічний експерсс-тест

Територія успіху

Практикуючий психолог склав цікавий і швидкий тест, який розповість – чи відчуваєте ви себе самотньою людиною і наскільки.

Яке слово відразу ж прийшло вам в голову, як тільки ви подивилися на головну картинку – мишка, мошка, мушка чи мішка(так, ми знаємо, що це не українське слово, проте ми все ж таки досить часто його чуємо збоку і вживаємо самі)?

Розшифровка вашого вибору

Ви побачили слово «мишка»

Ви не відчуваєте себе самотньо навіть коли навколо зовсім нікого немає. Вам дуже подобається бути наодинці з собою і занурюватися в потаємні думки або просто насолоджуватися тишею і захоплюючою книгою. Говорячи відверто, велика кількість людей вас просто стомлює і дратує.

Ви побачили слово «мошка»

Любите бути в центрі уваги і радієте, коли є душею компанії. Життя без друзів здається вам нестерпним і самотнім. Навіть за колегами ви шалено сумуєте, перебуваючи у відпустці або відрядженні – адже з ними можна вдосталь попліткувати і дізнатися багато цікавого про життя інших людей. Поки поруч з вами знаходиться хоч хтось, з ким можна поговорити – ви не замислюєтеся про самотність.

Ви побачили слово «мішка»

Ви оточені величезною кількістю знайомих і друзів, але по-справжньому комфортно почуваєте себе тільки в компанії коханого. Всього лише один потрібна людина дарує вам відчуття щастя і здатна замінити абсолютно все інше суспільство. А ось якщо на якийсь час ви розлучаєтеся – ніхто більше не в силах вас порадувати і відвернути від сумних думок.

Ви побачили слово «мушка»

Абсолютно ні в одній компанії не відчуваєте себе щасливою людиною. З будь-яким знайомим або навіть з другом відчуваєте себе шалено самотньо, як ніби ніхто вас не розуміє або не хоче зрозуміти. У вас склалося стійке відчуття, що в будь-якому суспільстві ви – «біла ворона», якій тут не місце. Можливо, поки ви ще не зустріли свою людину.

ДжерелоПереглядів: 189
banner