фото з мережі інтернет

Підбірка фільмів для новорічного настрою

Без категорії, Суспільство

До Нового року залишаються лічені дні. Оскільки зима не тішить снігом, редакція Голос-Інфо вирішила допомогти вам відшукати свій новорічний настрій.


Ми створили підбірку новорічних фільмів, яка точно надихне вас на свято.

  • “Один вдома” (1990)

Фільм, який не оминає жодні зимові свята. Напевно, вже всі знають історію Кевіна Маккаллістера, якого забули вдома на зимових канікулах. Однак з року в рік ми вмикаємо цей фільм і переглядаємо, як малий Кевін самотужки змагається з грабіжниками і як кумедно в нього виходить.


  • “Ельф” (2003)

Герой цього фільму Бадді Хоббс з дитинства проживав у дитячому будинку. Одного разу, через свою допитливість він опинився у мішку Санти та потрапив на Північний Полюс. Там його усиновив один із ельфів.

Подорослішавши, Бадді хотів знайти справжнього батька, однак той виявився затятим бізнесменом, якому байдуже до хлопця. Тим не менш, він познайомив Бадді із своєю сім’єю. Оскільки хлопець виріс на Північному Полюсі, його життя у місті виглядає кумедним та спричиняє багато курйозів. Але Бадді це не хвилює, адже його основна місія – повернути людям віру в Різдво.


  • “Пес, який врятував Різдво” (2009)

А у цьому фільмі одним із головних персонажів є Зевс, колишній поліцейський пес, який втратив здатність гавкати. Джордж Банністер знайшов його у притулку та вирішив подарувати своїм дітям в якості різдвяного подарунку.

Мама була проти собаки, однак діти дуже зраділи йому. Тому вони вирішили залишити Зевса на Різдво. 

Перед святом Банністери поїхали до родичів та залишили собаку вдома. У цей час двоє грабіжників прокралися у будинок, гадаючи, що там нікого немає. Однак на на них чекає несподіванка…


  • “Олаф і холодна пригода” (2018)

Якщо ви ще не знайомі із цим сніговиком, то час настав. У мультфільмі події розвиваються перед Різдвом. До королівства двох сестер Анни й Ельзи запросили багато людей. Під час свята усі веселяться, однак настає момент, коли гості залишають палац, щоб зустріти  Різдво в колі сім’ї.

Це засмутило сестер, оскільки вони залишаються одні у величезному палаці. 

Тоді сніговик Олаф, який обожнює сестер, хоче зробити для них щось хороше. Він вмовляє свого друга оленя допомогти йому.


  • “Різдво на двох” (2019)

Кейт, вона ж Катаріна, колись жила в Югославії, звідки з батьками втекла в Лондон. Дівчина завжди мріяла стати співачкою, але кар’єра не склалася. Тому тут вона працює ельфом у магазині різдвяних товарів. Її життя здається паскудним: постійно бігає на невдалі прослуховування, напивається в барах  та спить з різними чоловіками. Вона навіть втратила житло, оскільки її сусідка не витримала такої поведінки. Тому Кейт живе з мамою, яка докучає їй своєю опікою. До того ж, нещодавно дівчині провели пересадку серця, але вона не стежить за своїм здоров’ям.

Кейт почувалася самотньою, поки не зустріла дивного хлопця на ім’я Том. Чому дивного? Адже він не користується телефоном, постійно їздить на велосипеді та часто зникає. Однак з ним Кейт починає вірити в себе й різдвяне диво. Та чи станеться воно з нею?


  • “Нескінченне різдво” (2006)

Головний герой Кевін опиняється у неприємній для нього ситуації: він мусить святкувати Різдво з колишньою дружиною, її батьками й сином. Під час святкової вечері його син загадав бажання, щоб Різдво ніколи не закінчувалось. Здається, досить звичайне бажання для дитини, однак на наступний день Кевін виявив, що всі події святкового дня повторюються знову й знову. Так тривало доти, поки герой не усвідомив, що потрібно щось змінювати…


  • “Грінч” (2018)

У центрі сюжету Грінч, який живе у загадковому містечку Хтоську. З нього часто глузують оточуючі, оскільки він зелений і волохатий. Грінч залишає місто й починає жити у покинутій печері, плануючи помсту. Найбільше він не любить різдвяні свята. Кожне Різдво перетворюється для нього на справжні тортури, адже ніхто не вітав його з цим святом й усі були до жаху щасливі. Цього разу його терпіння обірвалося, він вирішив покарати усіх.

Грінч задумав вкрасти Різдво у містян, дочекавшись поки вони ляжуть спати. Але так стається, що він поступово змінюється й забуває свої образи…


  • “Ласкаво просимо або сусідам вхід заборонений” (2006)

Це фільм про дві абсолютно різні сім’ї, між якими розвинулась різдвяна ворожнеча.

Стів Фінч затятий перфекціоніст, звик до впорядкованого способу життя. Як тільки наближається Різдво, він заставляє рідних носити одяг з різдвяною тематикою та усі дні заповнює святковими клопотами, щоб вселити в будинок дух Різдва. Та нудне й упорядковане існування його родини різко змінюється, коли до сусіднього будинку в’їхала незвична для них сімейка. 

Бадді Холл – невдаха по життю, втіхою для якого є дружина та дві доньки. Коли вони показали йому огляд місцевості з космосу, він зауважив, що їхнього будинку не видно. Для нього це стало справжнім ударом. Саме тому у Бадді розвинулась маніакальна ідея освітлити будинок так, щоб перевершити сусіда і його було видно з космосу.


  • “Хай іде сніг” (2019)

Події цього фільму відбуваються у переддень Різдва. Усі мешканці ретельно готуються до свята в очікування різдвяної ночі. Але снігова буря псує їхній настрій, рух на вулицях зупиняється, в магазинах зникає електрика, а люди замикаються у будинках, щоб перечекати негоду. Юна дівчина вибирається з застряглого експресу й хоче дістатися до найближчого кафе, щоби просто поїсти вафлі. Вона не мала ні найменшого уявлення, що такий сміливий вчинок запустить ланцюжок подій, які змінять життя багатьох…


  • “Старий Новий рік” (2011)

Місто Нью-Йорк оповите святковими вогнями, адже скоро Новий Рік. У цей день переплітаються життя декількох дуже різних людей:

літньої людини, яка помирає;

секретарки, яка хоче виконати власні обіцянки;

продюсера новорічного шоу і людини, яка ненавидить Різдво.

У фільмі ви побачите вісім історій, в яких ці люди потрапляють у найрізноманітніші ситуації.

фото з вільного доступуПереглядів: 219
banner