фото з мережі інтернет

Підозра на коронавірус: на Прикарпатті пацієнт наполіг на ізоляції та госпіталізації

Суспільство

Вчора, 13 березня, у приймальне відділення КНП “Галицька лікарня” звернувся пацієнт зі скаргами на підвищення температури тіла до 37,50С.


На своїй сторінці в соцмережі заступник головного лікаря Галина Борецька написала про вчорашнього пацієнта:

“Також в нього спостерігалося відчуття задухи, недавно повернувся з-за кордону. При обстеженні: рентгенографія- норма, насиченість крові киснем 99% (норма), проте пацієнт наполягав на його ізоляції та госпіталізації в лікувальний заклад. Згідно затвердженого маршруту пацієнта з підозрою на коронавірусну інфекцію, працівники лікарні ізолювали особу в спеціально виділене приміщення, повідомили державний лабораторний центр, екстренну медичну допомогу і пацієнт був скерований в обласну клінічну інфекційну лікарню. Дезинфекційні заходи проводили працівники лікарні та лабораторного центру.

Реакція громадян, звісно, різна: від паніки до абсолютного нерозуміння серйозності проблеми. Я хочу, щоб кожен галичанин долучився до тих заходів, щоб ми могли запобігти поширенню хвороби. Це, перш за все , дотримання вимог карантину- не відвідувати місця масового скупчення людей, дотримуватись дистанції до особи не менше 1,5 метра, при хворобі – самоізолюватися і повідомити свого сімейного лікаря по телефону, щоб спільно ви могли вибрати тактику вашого спостереження та лікування.

Також прошу небайдужих людей допомогти лікарні, щоб ми могли захистити наших працівників, які будуть вам надавати допомогу! Нам потрібні респіратори класу не нижче FF2, одноразові рукавички нестерильні, дезинфікуючі засоби, халати одноразові та хірургічні (можливо, хтось зможе пошити?). Це, звісно, є в наявності, але не в достатній кількості. Ми сподіваємося на ваше розуміння і допомогу!”.

Отож, треба максимально швидко організувати пошиття даних халатів, оскільки, якщо почати робити зараз закупівельні процедури, то буде травень за вікном. Повторимо, що необхідні матеріали є, питання в недостатній кількості у разі загострення ситуації в країні, повідомляє galych.com.ua, пише Голос-інфо з посиланням на WestNews.Переглядів: 179
banner