Підрядні організації ліквідували слизькості в гірських районах Франківщини

Суспільство

Протягом 20 листопада та вночі 21 листопада в гірських районах Івано-Франківщини випав незначний сніг.


На Яблуницькому перевалі (а/д Н-09 Мукачево – Львів) температура повітря – 6 морозу, на Вишківському було – 3 морозу, на Буковецькому та Кривопільському – +1 тепла. За прогнозами Укргідрометеоцентру вдень 21 листопада – без опадів.

Підрядні організації спрацювали оперативно. Загалом для ліквідації слизькості задіяно 7 піскорозкидачів та 11 – у режимі чергування, 4 навантажувачі, 6 – у режимі чергування.

Нагадуємо, що підрядні підприємства забезпечили наявність піскоскололяних сумішей вздовж аварійно небезпечних ділянок доріг на перевальних ділянках. Пально-мастильні та протиожеледні засоби є в достатній кількості. Налагоджене чергування на перевалах бригад автодорожників. Робота – під цілодобовим контролем диспетчерів Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та підрядної організації, що відповідає за зимове утримання доріг, – ТОВ «ПБС».

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області наголошує на застосуванні превентивних протиожеледних заходів – покритті проїзної частини доріг на перевальних ділянках сольовим розчином.

Настійливо рекомендуємо водіям підготувати техніку для експлуатації в зимових умовах та дотримуватися відповідних Правил дорожнього руху.