Пістолет-кулемет Kriss Vector другого покоління(ВІДЕО)

Технології

Пістолет-кулемет Kriss Vector ні з чим не сплутати – він виглядає так, ніби щойно з науково-фантастичного фільму.

З моменту появи в США у 2011 році, він отримав декілька модифікацій для найрізноманітнішого застосування, а найновіша з них – друге покоління моделі, яке тепер класифікується, як пістолет.

Однією з перших відмінностей від оригінальної моделі, є стабілізуюча опора, яку також можна використовувати і як приклад. Опора не регулюється, проте складається.

Принцип роботи пістолета не змінився – затвор як і раніше відводиться назад та вниз, від чого він і отримав свою назву Vector. Завдяки цьому енергія затвору перенаправляється ефективніше, через що мінімізується сила віддачі.

Друге покоління Kriss Vector має ствол довжиною 6,5 дюймів при загальній довжині 469 мм та вазі 3,4 кг.

Друге покоління Kriss Vector має ствол довжиною 6,5 дюймів при загальній довжині 469 мм та вазі 3,4 кг.Друге покоління Kriss Vector має ствол довжиною 6,5 дюймів при загальній довжині 469 мм та вазі 3,4 кг.

Kriss Vector другого покоління надбав планку M-LOK навколо ствола. Також дещо змінилося пістолетне руків’я, завдяки чому оперувати спусковим гачком, розташованим під кутом 45° стало зручніше.

Kriss Vector SDP SB має складані прицільні пристосування, різьбу під глушник, повнорозмірну планку Пікатінні та амбідекстральні органи керування.

Kriss Vector SDP SB має складані прицільні пристосування, різьбу під глушник, повнорозмірну планку Пікатінні та амбідекстральні органи керування.Kriss Vector SDP SB має складані прицільні пристосування, різьбу під глушник, повнорозмірну планку Пікатінні та амбідекстральні органи керування.

Стабілізуюча опора складається вбік.

Стабілізуюча опора складається вбік.Стабілізуюча опора складається вбік.

Kriss Vector другого покоління доступний під набої 9 мм, .45 ACP та 10 мм та сумісний з магазинами Glock. На вибір також 9 кольорів – серед них чорний, оливковий, коричневий, і навіть білий.

Ціни стартують з $1,200.

ДжерелоПереглядів: 149