Пістолет Springfield Armory Hellcat: перші враження. Відео

Технології

Коли у минулому році компанія SIG Sauer випустила свій пістолет P365, вона буквально підірвала ринок – ніхто не міг зрозуміти, як можна було втиснути понад 10 набоїв у такий невеличкий пістолет.

Проте нещодавно компанія Springfield Armory випустила свого конкурента для цього надпопулярного пістолета – Hellcat, який вміщує навіть більше набоїв.

Springfield Armory Hellcat – це пістолет класу мікро-компакт під набій 9 мм, загальна довжина якого складає 152 мм, висота 101 мм, а ширина – 25 мм. Пістолет має 3-дюймовий ствол та важить всього 518 гр.

Springfield Armory HellcatSpringfield Armory Hellcat

Прицільні пристосування – механічні, з тритієвою мушкою та тактичним ціликом, але є і модель з пластиною під коліматорний приціл, які зараз дуже популярні. У комплекті з пістолетом йде два магазини – один на 11 набоїв, другий – на 13. Є також додаткова кришка, яка не має виступу під мізинець, але й не виступає з руків’я.

Особливо необхідно виділити текстуру руків’я – воно має пірамідальні виступи різної висоти – високі мають згладжену форму, а низькі – гостру. Завдяки цьому при несильному хваті руків’я дуже комфортне, а при сильному – воно дуже міцно чіпляється об долоні. Тому якщо у вас потіють руки – таке руків’я взагалі нівелює цю проблему.

Текстура руків'я складається з пірамідальних виступів різної висоти.Текстура руків’я складається з пірамідальних виступів різної висоти.

Щодо надійності зброї, то у автора не виникло абсолютно ніяких проблем – діставши пістолет з коробки, він зробив 300 пострілів без жодної відмови. Після цього він розібрав пістолет, почистив і змазав його, і знову зробив 250 пострілів – безвідмовно.

Springfield Armory Hellcat автору сподобався настільки, що він замінив його попередній пістолет для повсякденного прихованого носіння, який займав своє місце 4 роки.

ДжерелоПереглядів: 205
banner