«Пліч-о-пліч»: Прикарпатці відновлюють оселі на Херсонщині

Суспільство
Івано-Франківщина – один із регіонів України, які долучилися до проєкту «Пліч-о-пліч», що має на меті допомогти відбудувати громади Херсонщини, які найбільше постраждали від агресії росії. Наша область взяла під свій патронат село Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області. І зараз наші бригади відновлюють оселі на Херсонщині.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Прикарпатськими фахівцями проводяться відновлювальні роботи у житлових будинках та виготовляється необхідна проєктно-кошторисна документація не цей капітальний ремонт.


Також минулого тижня працівниками департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОВА спільно із проєктною організацією було здійснено спільний виїзд у населені пункти Біляївка, Українка, Петропавлівка та Червоне Новоолександрівської територіальної громади Херсонської області задля обстеження житловій будинків і соціальної інфраструктури, які постраждали внаслідок російської агресії.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 444
banner