ПНУ підвищуватиме кваліфікацію вчителів гірських шкіл

Суспільство

У середу, 15 січня, відбулося підписання угод про співпрацю Прикарпатського університету з закладами освіти гірських населених пунктів області.


Йдеться про Гутівський навчально-виховний комплекс Богородчанського району та закладів Білоберізької ОТГ Верховинського району, до якої входить сім закладів освіти (Білоберізький ліцей, Устеріківська гімназія, Барвінківська початкова школа, Хороцівська початкова школа, Цівівська початкова школа, Білоберізький заклад дошкільної освіти «Теремок», Устеріківський заклад дошкільної освіти «Вишиванка»), інформує Фіртка з посиланням на ПНУ.

Основним акцентом такої співпраці є підвищення кваліфікації вчителів, вдосконалення їх педагогічної майстерності та якісна підготовка здобувачів освіти. Про це йшлося під час зустрічі ректора університету Ігоря Цепенди з директором Гутівського навчально-виховного комплексу Богородчанського району Володимиром Георгеєм.

«Університет однією з своїх місій бачить спрямування освітнього і наукового потенціалу на розвиток і зміцнення нашого регіону. Ми чимало робимо задля цього. Зокрема, зараз дуже важливо в контексті реалізації Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки та однієї із ключових реформ «Нова українська школа» спрямувати наші зусилля на розвиток освіти Прикарпаття», – сказав у ході розмови ректор університету.

Саме з цією метою, як зазначив ректор, 15 січня розпочалися триденні курси «Цифрова та медійна компетентність педагога» підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти Білоберізької ОТГ. У них беруть участь більше ніж чотири десятки місцевих вчителів.

Тренерами виступили викладачі університету – Галина Михайлишин, докторка філософських наук, професорка, проректорка з науково-педагогічної роботи; Олена Будник, докторка педагогічних наук, професорка, директорка Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem”, тренерка Нової української школи; Інна Червінська, кандидатка педагогічних наук, доцентка; Тетяна Близнюк, кандидатка педагогічних наук, доцентка; Михайло Котик, інженер-програміст І категорії Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem”, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки, фахівець з робототехніки та 3D моделювання.

Під час проведення курсів учасники мають можливість спілкуватися як очно, так і онлайн через платформу pu.webex.com університетського Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН. Зокрема, до роботи заходу в онлайн режимі доєднався ректор університету Ігор Цепенда.

Звертаючись до вчителів він підкреслив важливість об’єднання наукового і педагогічного потенціалу регіону з метою підвищення мотивації навчальної діяльності здобувачів освіти, якості освіти учнівської та студентської молоді, формування інтересу до навчання, здобуття вищої освіти.



Переглядів: 212
banner