Подарунки, солодощі та святкова атмосфера: прикарпатські кіберполіцейські відвідали обласний спеціалізований будинок дитини

Суспільство

В чарівний День святого Миколая діти чекають справжнього дива. Цьогоріч його створили співробітники відділу Кіберполіції в Івано-Франківській області для діток з КНП “Івано-Франківський обласний спеціалізований будинок дитини Івано-Франківської обласної ради”.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Поліцейські привезли вихованцям закладу солодощі та необхідні речі. Правоохоронці привітали дітей з Днем святого Миколая та вручили кожному солодкі та корисні подарунки. Дітвора була в захваті від уваги поліцейських.


«Ми, правоохоронці, зобов’язані опікуватися дітками. Пам’ятаємо, що чужих дітей не буває. Ті малюки, які опинися в складних життєвих обставинах, потребують більше нашої уваги. Добре, що в такий чарівний день ми можемо дарувати малечі тепло та радість», – зазначив старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, капітан поліції Назар Клюфінський.
Керівниця будинку дитини Галина Кузнєцова щиро подякувала правоохоронцям за опіку.


«Ми щиро дякуємо всім, хто не забув про наших дітей в цей день. В нас були співробітники поліції, вони потішили діток солодощами, фруктовими соками, речами найпершої потреби та всім тим, що потрібно діткам. Допомога та підтримка поліцейських неоціненна», – розповіла в.о генерального директора Галина Кузнецова.


Переглядів: 298
banner