Погляньте на ці дерева і виберіть одне, яке вам найбільше сподобалося, це допоможе вам краще пізнати себе

Територія успіху

Що може зробити вас щасливим?

Пізнати сутність людини нелегко. Не завжди навіть у психологів це вдається. Що там психологи, сама людина часом не може розібратися у своїх почуттях і пізнати грані своєї особистості. Інколи життя кидає нам виклик, і ми часом не знаємо, що робити, як реагувати, куди рухатися далі та в якому напрямку розвиватися.

Справді, ніхто з нас не застрахований від непередбачуваних подій. І в будь-який момент життя може поставити вас перед вибором — купити сукню, чи змінити роботу, чи ні, переїхати в інше місто або не варто, вийти заміж за нього чи не поспішати. А розібратися в собі та зрозуміти особливості своєї поведінки допоможуть психологічні тести.

Погляньте на ці 4 дерева і виберіть одне, яке вам найбільше сподобалося.

А тепер настав час дізнатися, що вам потрібно зробити, щоб стати щасливішим.

Якщо ви обрали дерево з зеленою кроною

Цей вибір характеризує вас як статечну та раціональну особистість. Ви прихильник стабільності та постійності. Ви не любите змін у житті, навіть якщо вони загалом позитивні.

Такий вибір роблять люди, які чітко знають свої цілі та шляхи їхньої реалізації. Але разом із тим ви не звикли ризикувати. Саме тому ви можете просто зупинитися на півдорозі та не досягнути мети зі страху втратити все те, що маєте на цей час. Вам бракує рішучості й авантюризму. Але ж після однієї спроби ризику, можна залишитися щасливим на все життя!

Якщо ваш вибір — це дерево з фіолетовою кроною

Такий вибір роблять мрійливі, креативні та талановиті особистості. Ви звикли жити у своєму власному світі фантазій і мрій.

У вас багато здібностей. Головне — дати їм можливість розвиватися, а не обрубати в корінні. Ви з тих, хто любить братися за все й одразу. Але жодна справа не доводиться до кінця. Так не годиться. Виберіть для себе один напрям, у якому ви хочете розвиватися і який приносить вам справжнє задоволення. І тільки тоді ви зрозумієте, що щастя в житті є!

Якщо ви вибрали дерево з бірюзовою кроною

Це дерево вибирають спокійні та безтурботні особистості. У вас є чіткий план дій, ви точно знаєте, чого хочете від життя, і ви повільно, але впевнено рухаєтеся до поставленої мети. Але по дорозі ви не втрачаєте можливості також насолодитися маленькими радощами, з яких і складається наше «велике» щастя.

Деколи при прийнятті серйозних рішень, ви часто остерігаєтеся, сумніваєтеся — чи варто, чи це мені потрібно, а що мені від цього буде і т. д.. Це лише погіршує ситуацію, і ви можете просто втратити можливість, яка вам випала.

Якщо ви обрали дерево з золотою кроною

Ви живете на повну. Ви хочете отримати від життя все й одразу, усе спробувати, нічого не пропустити, щоб потім було що згадати.

Але все має бути в міру. Не варто так відчайдушно і з головою поринати у вир спокус, які щодня пропонує життя. Навчіться знаходити ту саму золоту середину. Так ви знайдете гармонію, пізнаєте радість життя і станете справді щасливими.

ДжерелоПереглядів: 214
banner