Поліцейські Івано-Франківщини припинили незаконний видобуток гравію

Суспільство

Долинські правоохоронці розпочали кримінальне провадження, в рамках якого перевіряють правомірність видобутку гравію з берега річки, що в селі Вишків, Вигодської тергромади. Піщано-гравійна суміш належить до корисних копалин державного значення, тому такі дії є незаконними.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Під час несення служби на території обслуговування поліцейські офіцери громади виявили на березі річки Мізунка великогабаритну техніку, якою здійснювали видобуток корисних копалин.


На місці видобутку гравію поліцейські виявили та вилучили три одиниці техніки: дві вантажівки та навантажувач. Керманичі вказаних транспортних засобів не змогли надати жодних дозвільних документів на проведення робіт.


Наразі слідчі проводять процесуальні дії для документування протиправної діяльності у сфері використання природних ресурсів.


У межах розпочатого кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України, правоохоронці вилучили транспортні засоби, які були задіяні під час видобутку корисних копалин.
Поліція Івано-Франківщини нагадує прикарпатцям, що піщано-гравійна суміш належить до корисних копалин державного значення, тому такі дії є незаконними, а за них передбачена кримінальна відповідальність. Поліцейські й надалі продовжуватимуть реагувати на всі повідомлення.


Переглядів: 476
banner