Поліцейські області припинили незаконну діяльність по збуту фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 1 грудня, під час комплексних заходів по боротьбі із незаконним обігом алкогольних виробів поліцейські Прикарпаття припинили незаконну діяльність мешканця Івано-Франківська, який організував збут фальсифікованого алкоголю.


Пише Голос – Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


30 листопада у ході досудового розслідування оперативники карного розшуку обласної поліції спільно зі слідчими слідчого управлінням поліції Івано-Франківщини провели п’ять санкціонованих обшуків через виготовлення і збут незаконного алкоголю.


Поліцейські встановили, що впродовж 2021 року 45-річний мешканець Івано-Франківська організував бізнес усупереч законодавчим вимогам.


Франківець у січні 2021 року засуджений Івано-Франківським міським суд за вчинення аналогічних злочинів. Зокрема чоловік продавав незаконно виготовлені алкогольні напої із підробленими марками акцизного податку. Допомагали його незаконній діяльності двоє мешканців Івано-Франківська, які займалися доставкою товару. У ході слідчих дій оперативники задокументували неодноразові факти збуту різних об’ємів напою з рук у руки на території Івано-Франківської області. За місцем проживання підозрюваного, у його гаражі та автомобілі, а також за місцями проживання двох посередників поліцейські провели санкціоновані обшуки.


У результаті вилучено майже 500 пляшок алкоголю з підробленими марками акцизного податку, фальсифіковані акцизні марки, десяток літрів спирту та бочки від нього, чорнову документацію, телефони, гроші, банківські картки та понад 10 тисяч етикеток спиртного відомого українського виробника.


Наразі  встановлюються співучасники організатора та джерела виготовлення фальсифікованих марок акцизного податку.