Поліцейські Прикарпаття готові забезпечити безпеку під час прийдешніх свят

Суспільство

Правоохоронці забезпечуватимуть публічний порядок на різдвяні та новорічні свята. Основну увагу приділятимуть забезпеченню публічного порядку, дотриманню безпеки на автошляхах.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


У різдвяний період з 24-25 грудня правоохоронці чергуватимуть поблизу храмів, де відбуваються святкові богослужіння, а також посилено патрулюватимуть в Івано-Франківську та районних центрах.


До охорони правопорядку залучені співробітники усіх підрозділів поліції Івано-Франківщини. Збільшено кількість піших нарядів, створені групи реагування патрульної поліції додаткові слідчо-оперативні групи.


Для забезпечення правопорядку на різдвяні свята загалом залучено близько 500 правоохоронців.


Поліцейські закликають краян та гостей бути свідомими та відповідальними, не порушувати публічний порядок, не зловживати спиртними напоями та дотримуватися правил дорожнього руху.


“Нагадуємо, про заборону продажу та використання піротехнічних виробів в умовах воєнного стану також не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Свята не є винятком цих обмежень. У разі якщо ви стали жертвою чи очевидцем правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102 або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці”, – йдеться в повідомленні.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 359
banner