Поліцейські Прикарпаття зафіксували 374 порушення карантинних норм у маршрутних автобусах (ФОТОФАКТ)

Суспільство
Поліцейські та представники Держпродспоживслужби у складі мобільних груп продовжують перевірки в Івано-Франківській області щодо дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України та області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Інформує поліція області, пише Голос-Інфо.


За часу дії карантинних обмежень на території Прикарпаття поліцейські виявили понад 1700 порушення запроваджених обмежувальних заходів, передбачених частиною 1 статті 44-3 КУпАП.


Правоохоронці склали  374 протоколи на водіїв маршрутних транспортних засобів, 8 на пасажирів маршруток, 260 на приватних підприємців, 540 на працівників підприємств, установ, організацій, 523 на фізичних осіб.

Крім того, за ігнорування маскового режиму працівники поліції винесли на громадян понад 22 500 постанов за частиною 2 статті 44-3 КУпАП.
“Нагадаємо, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 000 до 34 000 гривень і на посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень”, — повідомляють поліціянти.